Wakacje

Ferie w Egipcie są ogromnie popularne w gronie obywateli Polski ale zaś nie tylko wybierając się w ów rejon musimy pamiętać o paru przydatnych poradach, które powinno się mieć pojęcie aby nasze wakacje były niezapomniane poprzez wszelkie dni naszego życia. Przyczyną popularności Egiptu jak kierunku wakacji bywa z pewnością atrakcyjna opłata.  Walutą obowiązującą w Egipcie bywa Funt Egipski środek pieniężny Euro także jest wszędzie akceptowana niemniej jednak nie gorzej wymieszać euro na funty egipskie. Należałoby mieć wiele dolarów w niskich nominałach dla na przykład pokojówki , mężczyźni i kobiety noszącej lokalny ekwipunek. Egzystować w Egipcie natomiast nie uczynić sobie fotek ? wszędzie trzeba mieć certyfikat na robienie fotografii, o ile będziemy chcieli zdejmować się z Beduinami to będą od momentu nas wołali kasę.  Jeżeli chcemy pozwiedzać jakieś ekscytujące miejsca poprośmy rezydenta o ofertę.

Kiedy Wam wiadomo w Egipcie powinno się się targować przed przyjazdem grupy turystów ceny są trwale windowane w górę ale jest dozwolone stargować na 50% mniej. Co ekscytujące w każdym sklepie się dogadamy czy to w języku angielskim jednakowoż polskim, sklepikarze natychmiast znają zasadnicze zwroty po polsku. 

Niemiłym wspomnieniem z Egiptu do zniesienia Wendeta Faraona bywa to bakteryjne intoksykacja przewodu pokarmowego.  Choroba ma możliwość ukazywać się wysoką gorączką wymiotami , a ponadto biegunką. Najlepszym sposobem bywa kroplówka, która postawi nas na nogi w jedynka doba. Nie pijcie wódki oraz coli oraz dodatkowo surowych owoców.  Egipt jest ciekawym krajem na wakacje jest dozwolone odgadnąć inną kulturę , a ponadto ciekawe miejsca, które widzieliśmy tylko w telewizji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.