serwis quadów, motorów

Z uwagi na rosnące w Naszym kraju zainteresowanie motocyklami czterokołowymi tzw. quad’ami przez niektórych nazywanymi traktorami pragniemy wyjść na przeciw potrzebom tworzenia z ich udziałem nowych, emocjonujących form rywalizacji sportowych.
Wprowadzeniem do tych zawodów był zorganizowany 16 lipca 2005r. wyścig Quad Silver Cup. Zgromadził on na starcie największa jak dotąd liczbę quad’ów dopingowanych przez 4 tysięczną widownię. Satysfakcja uczestników QSC była dla Nas największą nagrodą i mobilizacją do stworzenia największej w Polsce imprezy motorowej 2006 roku. I tak powstała impreza zorganizowana w dniach 15-16 lipca 2006 GOLDEN CUP by YAMAHA 2006. Sezon 2007 zapowiada się równie obiecująco.
Na miejsce zorganizowania imprezy sportowej wybraliśmy miejscowość wypoczynkową nad morzem. Krokowa to przede wszystkim niezwykle atrakcyjne tereny wypoczynkowe. 18 kilometrów niezwykle piaszczystej, szerokiej plaży morskiej sąsiaduje z pięknymi lasami. Okolice to liczne pensjonaty, kwatery prywatne, pola namiotowe i kempingowe które zapewniają przede wszystkim cztery turystyczne miejscowości nadmorskie: Jastrzębia Góra, Dębki, Białogóra i Karwieńskie Błota, a nad Jeziorem Żarnowieckim Lubkowo.
Jest to celowy wybór, bowiem Krokową i okolice w tym czasie odwiedza blisko 1.500.000 wczasowiczów. Szacowaną, a co ważniejsze realną widownią naszych zawodów jest liczba 50.000 osób.
Dla publiczności planujemy przejazdy na quad’ach na wydzielonym torze na terenie zawodów, wystawy, pokazy free style oraz wiele innych atrakcji preferując aktywny i bezpieczny wypoczynek całych rodzin.
Jako zawodnik i reprezentant kraju w 2004, promotor speedway quad oraz organizator wielu imprez sportowych jestem przekonany, że jest to impreza, którą trzeba zobaczyć.

serwis quadów linhai [www.linhaiserwis.pl/linhai/www.linhaiserwis.pl],sprzedaż atv,serwis atv,montaż zestawów homologacyjnych , rejestracja quadów ,sprzedaż części do quadów

Za pośrednictwem sklepu Quady.com.pl mogą Państwo dokonywać zakupu quada oraz praktycznie każdego możliwego akcesoria do quada min. kufry, torby, opony, felgi, wyciągarki, kaski, osłony, pługi i wiele innych ciekawych akcesoriów.

Wszystkie sprzedawane produkty w naszym sklepie zostały wcześniej poddane naszej starannej selekcji abyśmy mogli Państwu zaoferować towar najwyższej jakości produkowany przez światowe marki, które istnieją na rynku od wielu lat i cieszą się ogromnym uznaniem swoich klientów.

Quady wysyłamy lub dostarczamy osobiście do klienta w każde miejsce w Polsce. Akcesoria wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich – dostawa w 48H

Ofertę sklepu kierujemy do osób, które cenią swój czas i pieniądze oczekując zapewnienia wysokiej jakości towaru w bardzo konkurencyjnych cenach.

ATV jest otwartym pojazdem (bez kabiny), przeznaczonym do jazdy poza drogami utwardzonymi. Zazwyczaj są to pojazdy 3-kołowe (3-kołowiec to trike), 4-kołowe (quad), 6-kołowe lub nawet 8-kołowe. Definicja ANSI-American National Standards Institute nakazuje, aby pojazd taki był używany przez siedzącą na nim okrakiem, pojedynczą osobę. Pojazd ten powinien mieć opony o obniżonym ciśnieniu (ułatwiające poruszanie się po grząskim terenie). Powinien być sterowany przez drążki kierownicze (czyli powinien mieć kierownicę w postaci drążków – podobną jak ta używana w rowerze – w odróżnieniu od okrągłych kierownic stosowanych w samochodach).
Ze względu na walory trakcyjne znajduje również zastosowanie w rolnictwie i ratownictwie górskim.

Wszystkie sprzedawane produkty w naszym sklepie zostały wcześniej poddane naszej starannej selekcji abyśmy mogli Państwu zaoferować towar najwyższej jakości produkowany przez światowe marki, które istnieją na rynku od wielu lat i cieszą się ogromnym uznaniem swoich klientów.

Quady wysyłamy lub dostarczamy osobiście do klienta w każde miejsce w Polsce. Akcesoria wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich – dostawa w 48H

Ofertę sklepu kierujemy do osób, które cenią swój czas i pieniądze oczekując zapewnienia wysokiej jakości towaru w bardzo konkurencyjnych cenach.,komputery[www.skutery.istore.pl/quady/www.skutery.istore.pl]sprzedaż atv,serwis atv,montaż zestawów homologacyjnych , rejestracja quadów ,sprzedaż parts do quadów , [www.czterokolowce.com.pl/quady/www.czterokolowce.com.pl]

Comments are closed.