Don Vincenzo Expressolive Gisowatt

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne ekspresy do kawy . Naszych klientów zaopatrujemy w najlepszą mieszankę kawy i smaku . Wszystkie kawy Don Vincenzo, niezależnie od smaku, który wybierzesz wyróżniają się niezapomnianym smakiem i aromatem.

Szczelne kapsułki zapewniają właściwe ciśnienie do zaparzenia każdego rodzaju naszej kawy Don Vincenzo . Gwarantując zachowanie najwyższej jakości przygotowanego napoju.

5) Don Vincenzo, to nowoczesny ekspres , który dzięki ciśnieniu 15 barów gwarantuje , że Twoja kawa będzie zawsze świetnie zaparzona , a mleczna pianka wyjątkowo delikatna . Ekspres ,,Don Vincenzo”, to także szybkość i wygoda .

wyznaczanie nowych standardów jakości napojów kawowych, designu oraz ergonomiki. Urządzenia firmy Gisowatt znane są ze swojej niezawodności i wysokiej jakości.

Odpowiedni ekspres ciśnieniowy do kawy i znakomita kawa ,, Don Vincenzo’,’, to zestaw , który musi znaleźć się w każdym biurze i zaciszu domowym . Celem firmy jest umocnienie wiodącej pozycji,

Comments are closed.