Najważniejsza strona z anime internetowego najnowsze ostatnim tchem u nas, oprócz jmusic, cosplay, recenzje, openingi w jakości HD.

amagami SS
Natura
szkolny romans

broni się na dating simie spośród PS2, nie odbiega w takim przypadku za od typowych dla owego rodzaju anime online rozwiązań. Pierwotnym bohaterem jest jeden Tachibana Junichi, słuchacz szkoły średniej, jaki do tej pory wspomina nieudaną randkę sprzed dwóch latek. Godzina spędza głównie leżakując w własnym skleconym w szafie planetarium, skąd aż do szkoły poganiać go musi młodsza siostra zakonna. Polski bohater w samej rzeczy w tempie wartościowym pędzącego Supermana pozyskuje nagle czar, seksapil jak i również powab prywatny, który dopuści mu pokonać serce filipinek jego marzeń – Morishimy Haruki. Nie, wkrótce… Ayatsuji Tsukasy… Nakaty Sae? Hm, nie, to nie one… Nanasaki Ai? Czyż owo była jednak Sakurai Rihoko lub właściwie Tanamachi Kaoru? W tym aspekcie naturalnie Amagami foruje się spośród tłum szkolnych romansów. 24 odcinkowa partia podzielona pozostała na 6 rozdziałów, spośród których każdy zdawać sprawę stanie się opowieść narzeczonej Junichiego i jednej z wymienionych pań. Skrajność z niesprawiedliwym dodatkowo bolesnym przegrywaniem w miłosnych zawodach naszej faworytki! W Amagami SS każda spośród niebogi dostanie swoje pięć minut.

Senhime Zesshou Symphogear

Kill Me Baby

Najnowsze dzieło uczelnia J. C. Staff to komediowy klimat szkolnego życia. Głównymi bohaterkami znajdują się Sonya oraz dodatkowo Yasuna. Obie utrzymują stosunki koleżeńskie, tymczasem nie znajdują się po raz drugi takie banalne. Pierwsza, jasny włosa Sonya, to… płatna morderczyni. Pomimo młodego stulecia, potrafi dotknąć oraz dodatkowo zabić machnięciem ręki. Zabójcza “piękność” dysponuje podobnie swoje fobie. Brzydzi się brudu, wszystko oraz dodatkowo wszystko znajdują potencjalnym ryzykiem i wrogiem jak i również boi się duchów. Yasuna przeciwnie zaś wciela się w jaźń stukniętej koleżanki. Systematycznie obrywa od czasu Sonyi i odgrywa przestrzeń swoją niewinnością i dodatkowo naiwnością. Kill Me Baby to niezła komedyjka spośród nieco nietypową fabułą.

Bezspornie Natsu de Matteru
Obdarzony wyobraźnią zarys anime konstruktorów marki Onegai Teacher oraz Onegai Twins. Utwór komediowy romantyczna opwiadająca o dorastających bohaterach – dwóch dziewczynach: Takatsuki Ichika i dodatkowo Remon Yamano, a także chłopca imieniem Kaito.

Dragon Ball: Episode of Bardock
OVA “Dragon Ball: Episode of Bardock” anime zostało stworzone w oparciu trzech specjalnych rozdziałów, których autorem jest Ooishi Nato, premiera tej 20 minutowej OVA odbyła się na uroczystościach Jump Festa, jakie miały lokalizację w dobach 17-18 grudnia owego roku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.