Wczasy nad Morzem

Pensjonat Willa “Joker” w Krynicy Morskiej posiada sześć pokoi dwuosobowych, apartamenty czteroosobowe typu studio oraz pokoje czteroosobowe i pięcioosobowe. Znajdują się one od strony północnej oraz południowej i posiadają wiele szczególnych sobie walorów.
Pokoje południowe to piękne widoki na Zalew Wiślany oraz budzące nas lekkimi promykami słońce.
Pokoje północne to pokoje klimatyczne, które cechuje urok zachodzącego słońca oraz widok dorodnych kasztanów.
W pensjonacie znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia co pozwala na swobodne przygotowanie sobie dowolnego dania.

Dzwonię do Pana w nietypowej sprawie,czy są jeszcze wolne pokoje ?(Janusz Wajs)
Gorące ,od dawna nie spotykane lato,upały ponad 35 stopni.Piasek parzący w stopy.Nie sprawdziły się czarne przewidywania synoptyków że w lipcu będzie zimno,a słońce zagości dopiero w sierpniu. Nie sprawdziły się też plotki o brudnych plażach z powodu powodzi.Woda i plaże są
czyste co potwierdzają badania sanepidu. Turyści zaczęli szukać wolnych pokoi aby miło nad czystym morzem i w chłodzie spędzić czas .
Krynica Morska ,słynny kurort i najmniejsze miasto w Polsce w swojej ofercie ma ok 50 tysięcy miejsc noclegowych,a dziennie odwiedza nas nawet sześćdziesiąt tysięcy turystów nie tylko krajowych. Często odwiedzają nas również rodacy pracujący np.w Irlandii ,Anglii,Niemczech.
Baza noclegowa co roku powiększa swoją liczbę i standard.Powstają nowe
pensjonaty i hotele o wysokim standardzie.Są dostępne pokoje z klimatyzacją co w tym roku nie jest bez znaczenia.W takich pokojach można przyjemnie przeczekać największe upały,a poza tym nie dochodzi hałas z sąsiednich ulic.Nie ma też problemów z nocnymi owadami.W ostatnich latach na ul. Nowej powstało kilkanaście nowoczesnych pensjonatów skupiających w jednym miejscu ok 400 miejsc noclegowych.
Docelowo będzie tu centrum noclegowo-hotelowe o ok.tysiącu miejsc noclegowych,restauracji i kawiarni. Ul. Nowa zlokalizowana jest w centrum Krynicy Morskiej .Z stąd wszędzie blisko ,do portu jachtowego i Zalewu Wiślanego 200 m,do morza ,Zatoki Gdańskiej i plaży 600 m.Przy molo zawsze organizowane są ciekawe rozrywki,karuzele a z portu odpływają statki do Fromborka oraz rejsy po Zalewie Wiślanym . Z naszych pensjonatów klienci zawsze wyjeżdżają zadowoleni i wracają do nas nawet po kilkanaście razy w ciągu kilku lat. Liczne smażalnie ryb (również z Bałtyku) gwarantują zdrową konkurencje i smaczne posiłki.Turyści często kupują ryby np. wędzone i zabierają do domu.Można też łowić ryby samemu lub kupić u rybaków.Jeżeli chcesz wypocząć i nabrać sił do dalszej pracy, to KRYNICA MORSKA i WILLA JOKER jest najlepszym pomysłem.

PENSJONAT WILLA JOKER ZAPRASZA NA NOCLEGI nad Morzem Bałtyckim w KRYNICY MORSKIEJ w komfortowych klimatyzowanych pokojach.
KRYNICA MORSKA kurort położony nad morzem na Mierzei Wiślanej pomiędzy wodami Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej
Lokalizacja w centrum Krynicy Morskiej to bliskość do morza plaży restauracji i kawiarni oraz atrakcji turystycznych zlokalizowanych przy porcie jachtowym nad zalewem wiślanym
oraz nad Morzem Bałtyckim.Spędzając wczasy w Krynicy Morskiej odwiedzisz ; jarmark dominikański odbywający się w sierpniu w Gdańsku,zamek krzyżacki w Malborku,Popłyniesz statkiem po zalewie wiślanym lub z Elbląga przez jezioro Drużno (rezerwat) przez pochylnie (jedyny taki zabytek w europie) do Ostródy.Zobaczysz obóz koncentracyjny Sztutowo i plażę naturystów.

PENSJONATY W KRYNICY MORSKIEJ PENSJONAT Willa Joker położony nad morzem bałtyckim na Mierzei Wiślanej w KRYNICY MORSKIEJ, na ul. Nowej 19. W sąsiedztwie portu jachtowego wille ,pensjonaty,hotele,hostele,kwatery prywatne ośrodki wczasowe ,ośrodki wypoczynkowe, pokoje do wynajęcia. Z portu statkiem popłyniesz do Fromborka do muzeum Kopernika.
Położenie pensjonatu w centrum Krynicy jest bardzo atrakcyjne. W pobliżu (200m) znajduje się port z którego odbywają się rejsy po Zalewie Wiślanym, natomiast szeroka piaszczysta plaża nad morzem znajduje się w odległości około 600 metrów..

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe w skład którego wchodzi Willa Joker prowadzi hurtową sprzedaż lakierów samochodowych ,pistoletów do lakierowania ,lakierów w sprayu MOTIP.. Przedsiębiorstwo istnieje już 17 lat. i nadal się rozwija realizując nową inwestycję w Krynicy Morskiej nad samym morzem.Otworzyliśmy też mowy sklep w Elblągu.W firmie pracuje 10 osób.Rozwój firmy jest umiarkowany ale stały.Staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni i do nas chcieli wrócić.Importujemy produkty nie tylko z krajów Unij (Anglia,Hiszpania,Włochy),ale też z Tajwanu i Chin.

Comments are closed.