W co ubrać swojego niemowlaczka?

Zapachniało wiosną i aż się chce działać. Jednym z elementów wiosennych zmian są wiosenne porządki w mieszkaniach, a w szczególności w szafach z ubraniami. A jeśli w „dorosłych” szafach, to wszystkie mamy przeglądają z pewnością i dziecinne szafki. I nagle może okazać się, że nasze maluchy wyrosły z połowy lżejszych ubranek, i mniej ciekawych modeli wejdzie na pupę i brzuszek.

Mamy staną więc przed dylematem, o jakie ubranka dla niemowląt tę wiosenną szafę dzieciaczków uzupełnić. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji, zarówno dla tych całkiem malutkich, jak i tych już troszkę większych maluchów.

Zacznijmy od najmłodszych. Z pewnością najbardziej istotnym elementem ich garderoby są śpioszki. Ciekawą propozycją na wiosenne dni, kiedy już zdejmiemy maluszkom grube, zimowe kombinezony, mogą być welurowe śpioszki lub bawełniano – welurowe kompleciki.

śpiochy – Jest to rozwiązanie optymalne zarówno dla maleńkich chłopców, jak i dziewczynek. Bardzo ciekawe wzory proponują między innymi takie firmy, jak Koliber czy Koala-Bobas. Pierwsza z firm wprowadziła do swojej najnowszej oferty śpiochy z linii ZOO – koty, króliki i kaczuszki. Wykonane są z weluru i mają bardzo ładne, nasycone kolory, w których każdemu maluszkowi będzie do twarzy. Ważne jest to – sprawdzone osobiście – że nie tracą kolorów w praniu! Również firma Koala ma do zaoferowania ciekawe wzory – na przykład zestaw królewna w ślicznym buraczkowym kolorze.

A co pod śpioszki lub do spodenek, półśpioszków? Najlepsze na wiosnę będą body niemowlęce – z długim rękawem lub krótkim, jeśli noszone pod bluzę czy sweterek. Pomijam tu wszelkiego rodzaju wzorki w kwiatki, misie itp., a zaproponuję atrakcyjne cenowo body firmy Bamar Nicol z napisami „Szef piaskownicy” czy „Kawaler do wzięcia”, a także słodkie body, które ucieszą przede wszystkim rodziców, ponieważ mają nadrukowane napisy typu „Kocham babcię, „Kocham tatę”.

Comments are closed.