Przewozy do Holandii – Busy Holandia.

Firma posiada wszystkie potrzebne do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego transportu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Często zadajemy sobie pytanie czy auto , którym będziemy się poruszać jest odpowiednio wyposażony i czy nasza podróż będzie miła . Z nami nie musisz się zamartwiać o tego typu szczegóły, ponieważ nasze auta wyposażone są bogato w pełen pakiet elektryczny, klimatyzację, wygodne fotele oraz wiele innych udogodnień nie odczujemy pokonanych przez nas kilometrów. Wszystko to sprawia, iż podróż z nami to świetny i trafny wybór ponieważ oferujemy tanie busy.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej tanie przewozy, posiadamy stabilną pozycję i renome na rynku transportu ludzi i paczek. Poduszki powietrzne, radio oraz odtwarzacze DVD. Pragniemy aby każda podróż z nami była miły licencjami oraz badaniami.

Cieszymy się, że możemy wam świadczyć nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy Holandia Dysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Gwarantujemy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Masz wątpliwości gdy jedziesz w niewiadome Ci miejsce do Holandii, boisz się że nie będziesz potrafić poprowadzić odpowiednio kierowcy? Z nami nie musisz się obawiać o tego typu sytuacje, nasi pracownicy są bardzo obyci w przewozach busy do Holandii oraz zaopatrzeni są w odpowiednie zestawy nawigacji, które doprowadzą nas na terenie całej europy pod same drzwi. Dlatego też przewozy nazywane są “od drzwi do drzwi”.

Comments are closed.