Ciastka francuskie

Ptysiowe ciasteczka zaspokoją Twoją potrzebę chrupania na zawsze zostawiając po sobie potrzebę powrotu do ptysiowego dobra.

Praca zawodowa jest zwykle zajęciem wyczerpującym, dlatego kiedy wracamy późnym popołudniem do domu, jedyne czego pragniemy to solidny wypoczynek. Zasiadając wówczas na ulubionej kanapie, ze świeżo zaparzoną kawą lub herbatą, sięgamy często do interesującej książki albo włączamy telewizor i oglądamy ciekawy program lub film.

Zapatrzeni w ekran, popijając gorącą kawę, zaczynamy nabierać ochoty na „coś”. Siła, która powoduje w nas poszukiwanie czegoś do chrupania jest tak samo niewytłumaczalna jak nie dająca się opanować. Odstawiamy parujący kubek i wędrujemy do kuchni. Jogurt? Hm…., nie, to nie to. Chipsy! Eeee za tłuste. Orzeszki! Za słone! Bardzo trudno się zdecydować. A pragnienie chrupania narasta.

W szale poszukiwań, z trzęsącymi się rękami, na „chrupaniowym głodzie” odnajdujemy wreszcie ratunek. Wielki plastikowy pojemnik wypełniony złocistymi kulkami. Znaleźliśmy skarb – groszek ptysiowy!!! Kupiliśmy go kilka dni temu, kiedy na obiad była zupa-krem kalafiorowa. Ale dziś te małe kuleczki zaspokoją nasze pragnienie pochrapywania czegoś.

Radośnie, podniesieni na duchu odkryciem złocistego skarbu we własnej kuchni powracamy do przerwanego relaksu. Otaczając ramionami naczynie z przysmakiem, delektujemy się perspektywą najbliższych chwil spędzonych beztrosko na odpoczynku.

Doskonałe jakościowo wyroby Zakładu Produkcji Cukierniczej BOX to nie tylko spełnienie naszych potrzeb w zakresie „czegoś do chrupania” przy popołudniowej herbatce po pracy. Równie dobrze możemy je postawić na stole w trackie oficjalnego przyjęcia dla klientów naszej firmy lub na biznesowym spotkaniu. Ich jakość, osiągnięta dzięki niezmienne jod lat recepturze, zachwyci twoich klientów.

Comments are closed.