Wakacje

Wolne w Egipcie są wybitnie popularne w gronie mieszkańców Polski niemniej jednak natomiast nie tylko decydując się na się w ów rejon musimy pamiętać o kilku przydatnych poradach, które warto posiadać wiedzę ażeby nasze wakacje zostały niezapomniane przez wszystkie dni naszego życia. Przyczyną popularności Egiptu jako kierunku wakacji bywa oczywiście atrakcyjna należność.  Walutą obowiązującą w Egipcie jest Funt Egipski pieniądz Euro także bywa wszędzie akceptowana niemniej jednak całkiem dobrze przetasować euro na funty egipskie. Pożądane byłoby posiadać kilka dolarów w niskich nominałach dla przykładowo pokojówki , mężczyźni i kobiety noszącej nasz ekwipunek. Istnieć w Egipcie oraz nie poczynić sobie fotek ? wszędzie należy posiadać zezwolenie na generowanie obrazków, jeżeli już będziemy chcieli robić zdjęcie się z Beduinami to będą od nas wołali kasę.  Jeżeli chcemy pozwiedzać jakieś interesujące miejsca poprośmy rezydenta o ofertę.

Jak wszystkim wiadomo w Egipcie powinno się się targować przed przyjazdem grupy turystów ceny są niezachwianie windowane w górę niemniej jednak wolno stargować na 50% mniej. Co bardzo dobre w każdym sklepie się dogadamy bądĽ to w języku angielskim jednakowoż polskim, sklepikarze w tej chwili znają zasadnicze zwroty po polsku. 

Niemiłym wspomnieniem z Egiptu dość dobry Wendeta Faraona bywa to bakteryjne zatrucie przewodu pokarmowego.  Choróbsko może objawiać się wysoką gorączką wymiotami oraz biegunką. Najlepszym sposobem jest kroplówka, która postawi nas na nogi w jeden doba. Nie pijcie wódki tudzież coli oraz surowych owoców.  Egipt jest ciekawym krajem na odpoczynek jest dozwolone poznać inną kulturę oraz bardzo dobre miejsca, które widzieliśmy tylko w telewizji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.