Serwis komputerowy Augustów

Nasza firma podłącza i konfiguruje nowe urządzenia tj. karty rozszerzeń oraz napędy. Usuwamy także zapomniane hasło użytkownika Windows, które uniemożliwiało korzystanie z systemu. Konfigurujemy modemy/punkty dostępowe, instalacja i konfiguracja podłączenia do Internetu usług takich operatorów jak: TP, Netia, PlusGSM, Orange, Play, T-Mobile. Projektujemy i wykonujemy sieci kablowe, bezprzewodowe (WiFi). Montaż urządzeń, prowadzenie kabli, konfiguracja. Montujemy i instalujemy anteny i osprzęty TV i TV-SAT.

Serwis komputerowy Augustów pracuje 24 godziny na dobę. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele dogodnych rozwiązań. Modernizujemy komputery, notebooki, netbooki oraz komputery stacjonarne. Zajmujemy się także usuwaniem złośliwego oprogramowania ze stron internetowych. Pomagamy w doborze odpowiedniego, zabezpieczanego oprogramowania do zarządzania serwerami FTP.

Laptopy Augustów – naprawiane są 24 godziny na dobę. Oferujemy naprawę wszelkich urządzeń i peryferiów komputerowych, telefonów komórkowych, dekoderów TV SAT i innych urządzeń elektronicznych. Dostarczamy nie tylko gotowe rozwiązania, ale także realizujemy swoje własne pomysły, dzięki czemu nasza oferta jest elastyczna i dopasowana praktycznie do każdego klineta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Wszelkie realizacje wykonujemy nie tylko u siebie, ale i na miejscu u klienta. W przypadku wykonania kilku usług jednocześnie oferujemy zniżki. kasujemy wszelkiego rodzaju złośliwe oprogramowanie reklamowe. Instalacja oprogramowania podnoszącego bezpieczeństwo pracy systemu. Oferujemy możliwość instalacji systemu operacyjnego Windows 98, XP, Vista, 7 wraz z dodatkami Service Pack i najnowszymi sterownikami urządzeń. Instalacja wykonywana przez nas nie powoduje utraty żadnych danych.

Firma IT HELP to nowy serwis na rynku, jednak nie oznacza to, że nasze działania są gorsze niż te oferowane przez konkurencję z Augustowa. Duże doświadczenie w serwisie komputerów, nabyte podczas pracy, w pozytywny sposób przekłada się na skuteczność naszych działań. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonane zostało w sposób satysfakcjonujący klienta. Podstawą w naszej pracy jest uczciwość. Nie generujemy dodatkowych kosztów z chęci osiągnięcia większych zysków.

Comments are closed.