Odpis z KRS kurierem

Odbieranie odpisu z KRSu jeszcze nie było takie proste. Wystarczy wejść i zamówić Odpis z KRS za pomocą internetu. Na kolejny dzień kurier doręczy odpis wprost na Twoje biurko! Jest to duża oszczędność czasu jak i Twoich pieniędzy. Bez wychodzenia z biura, kilka kliknięć myszką i odpis jest już zamówiony! Aktualny odpis z KRSu można zamówić za pośrednictwem internetu. Koniec z kolejkami w sądach, wycieczkami po kilkanaście czy też i kilkadziesiąt kilometrów. Czas , który miałbyś poświęcić na dojazd do Sądu jak również stania w kolejkach i oczekiwanie na wydanie odpisu

Wszelkie istotne dane na temat firmy znajdziesz w Krajowym Rejestrze Sądowym, o ile dana spółka podlega wpisowi do KRS. Jeżeli Twoja firma również podlega wpisowi – nie zapomnij aktualizować danych. To należy do Twoich obowiązków! Czas skończyć z wycieczkami po odpisy z KRSów. Przecież teraz można zamówić odpis z KRS przez internet. Przy płatności tego samego dnia otrzymujesz skan odpisu w formacie PDF! Jeżeli potrzebujesz danych natychmiast – rozważ to rozwiązanie!

Odpisy z KRS są niezbędne do wystartowania w przetargach. Dane w odpisie aktualne są na dzień wydania, lecz stosuje się zasadę, że dany odpis jest ważny do 90 dni. Pamiętaj by nie przegapić tego terminu. Jeżeli nie masz czasu na wybranie odpisu – zamów go w Rejestr KRS. W szczególnych przypadkach firmy ogłaszające przetargi mogą wymagać bardziej aktualnego odpisu, np. wystawionego nie później niż 30 czy 45 dni. W takiej sytuacji należy się dostosować do ogłaszającego przetarg.

Nie wierz w zapewnienia słowne jeżeli sprawa dotyczy osób reprezentujących daną firmę czy informacje o zobowiązania konkretnej spółki. Sprawdź te wszystkie informacje w odpisie z Krajowego Rejestru Sądowego i nie daj się wmanewrować w oszustwo! Zadbaj o interes własnej działalności

Przed zawarciem umowy o współpracę, dostawę czy też zakup większej liczby produktów u nowego kontrahenta – warto sprawdzić o nim informacje. Dobrze w takiej sytuacji zamówić pełny odpis KRS. Przeanalizuj dane osób reprezentujących, częstotliwość zmiany tych osób jak również ewentualne wpisy na temat zadłużeń czy też zobowiązań. Nie daj się oszukać!

Comments are closed.