LAVADO – myjne bezdotykowe

Początki firmy LAVADO sięgają lat 90. Wtedy to w Hiszpanii powstały pierwsze myjnie naszej produkcji. Obecnie działamy także na rynkach Francji i Portugali oraz USA, gdzie w dużej mierze eksportujemy nasze urządzenia. Obserwując zainteresowanie myjniami bezdotykowymi w Polsce postanowiliśmy zaistnieć, także i na tym rynku tworząc swoje przedstawicielstwo a w przyszłości, także zakład produkcyjny obsługujący Europę środkową i wschodnią.

Początkowo urządzenia myjące produkowane w naszej firmie były stosunkowo nieskomplikowane pod względem konstrukcyjny. Dozowały detergent, podgrzewały wodę i działały na niższym ciśnieniu wody niż obecnie. Wraz ze wzrostem zainteresowania technologią mycia bezdotykowego i coraz to większym oczekiwaniom naszych odbiorców.

Myjnia bezdotykowa – jest to rodzaj ręcznej myjni samochodowej. Przeważnie jest to myjnia samoobsługowa. Proces mycia opiera się na gorącej wodzie pod ciśnieniem i chemicznych preparatach czyszczących. Taka myjnia posiadać system system zamkniętego obiegu wody lub uzdatniania wody aby zanieczyszczenia nie dostawały się do ziemi.

W dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie zaoferować myjnie wykorzystujące mikroproszek czy chemię płynną, także bez fosforanów( dbając o ekologie). Myjnie nasze wyposażone są w wiele technologii ekologicznych, dbających o środowisko, ale także oszczędzających pieniądze inwestora przy ich użytkowaniu. Nasze urządzenia są także wyposażone w rewelacyjny system osmozy, dzięki czemu nasi klienci już nigdy nie zobaczą białych zacieków na umytym aucie

Myjnie bezdotykowe producenta LAVADO są zrobione z bardzo dobrej jakości materiałów, konstrukcja metalowa zabezpieczona przez cynkowanie ogniowe, a następnie malowana proszkowo . Dach zrobiony z płyt poliwęglanowych, przegrody pomiędzy stanowiskami mycia przeszklone poliwęglanem , szybą. Cała myjnia bezdotykowa zapewnia niepowtarzalny wygląd przyjazny dla klienta jak również właściciela myjni.

Comments are closed.