AKCESORIA VW I AUDI

Każdy z nas wie, jak ciężki potrafi być sezon zimowy dla naszych pojazdów. Przygotowanie samochodów do zimowej eksploatacji jest dla nas zabiegiem często w ogóle nie branym pod uwagę i często niedocenianym a jak jest on ważny możemy się przekonać podczas porannych zimowych trudności z uruchomieniem samochodu przez np. zamarzniętą wodę w układzie paliwowym czy też zablokowanym układem paliwowym w silnikach Diesla przez kryształki parafiny. Powyższe problemy mogą zostać wyeliminowane przez prewencyjne i systematyczne stosowanie środków chemicznych firmy Wynn’s, które pozwalają rozwiązać powyższe usterki pojazdów.

Elektryczny hamulec postojowy EPB ze zintegrowanym aktywatorem staje się najpopularniejszym rozwiązaniem wybieranym prze producentów samochodów!
Znawcy tematu prognozują zaniknięcie w najbliższym stuleciu konwencjonalnego hamulca ręcznego. Już w 2015 r. co piąte AUTO produkowane w Europie będzie wyposażone fabrycznie w EPB- elektryczny hamulec postojowy.

Przy wyborze oleju silnikowego najczęściej kierujemy się zaufaniem do marki, ceną oraz skutecznością ochronną silnika. Przede wszystkim jednak powinniśmy przestrzegać zaleceń producenta pojazdu. Oleje są jednym z tych czynników, które decydują o stanie technicznym silnika. Dlatego warto o nich wiedzieć więcej. Kiedy spojrzymy na etykietę oleju silnikowego, to poza dobrze wyeksponowanym logo producenta, które dla wielu jest wyznacznikiem jakości, najważniejsze dla nas powinny być: rodzaj oleju, jego lepkość oraz klasyfikacja jakościowa.

Serie testów trwały prawie trzy miesiące. Podczas testów rejestrowano i dokumentowano jak w najtrudniejszych warunkach zachowują się pięć badanych konkurencyjnych produktów. Musiały one wytrzymać między innymi 150.000 cykli zmywania, różnice temperatur 100°C i uderzenia o przednią szybę.

NORA to szeroki program sprzedaży stworzony przez koncern Volkswagen i funkcjonujący obecni pod tą nazwą w niemal całej Europie. NORA to skrót od Niezwiązany z Organizacją Rabatowo uprzywilejowany odbiorca. Są to przede wszystkim odbiorcy oryginalnych części, którzy nie należą do organizacji handlowej sieci Volkswagen. Otrzymują oni od Partnerów Serwisowych Volkswagen rabaty na zakup oryginalnych części marek Volkswagen, Audi oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.

Comments are closed.