Systemy farb do różnych powierzchni.

Rozpoczynając wykończenie domu, warto zainwestować w wysokiej jakości materiały budowlane -wysokiej klasy farby o pięknych odcieniach.

Doprowadzenie budowy domu do stanu surowego to dopiero początek trudnych wyborów. Po tym pierwszym, dotyczącym zakupu projektu, teraz wyrasta cała masa nowych, dotyczących dla odmiany szczegółów wystroju wnętrza. Zaczynają się często mozolne poszukiwania detali do kuchni i łazienek, płytek, kafelków, a przede wszystkim odpowiednich farb w wymarzonych odcieniach. I choć decyzja zależy również od stanu portfela inwestora i dostępności towarów, to jednak gusty stanowią tu element decydujący.

Oferta różnego rodzaju farb wewnętrznych na polskim rynku jest naprawdę duża. Jednakże biorąc pod uwag długofalowość inwestycji (wszak dom odnawiamy co kilka lat a nie raz na tydzień), roztropnym rozwiązaniem jest wybór farby do ścian renomowanej firmy, cieszącej się stabilnością na rynku oraz dobrą opinią wśród fachowców z branży. Szczególnie istotna jest tutaj jakość produktu gwarantowana przez certyfikaty jakie posiada producent.

Szczególnie godną polecenia jest oferta jednego z najstarszych i najbardziej doświadczonych producentów farb – firmy RENAULAC. Fabryka powstała we Francji w 1827 roku dziś funkcjonuje jako potężny, nowoczesny zakład posiadający certyfikaty ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 i europejski znak Ecolabel. Jej produkty charakteryzują się najwyższą jakością na rynku. Wyjątkowo efektowne farby dekoracyjne oraz farby do ścian pozwalają na wykończenie wnętrz w najbardziej wyrafinowany sposób.

Farby dekoracyjne RENAULDECOR mają wiele zastosowań. Kilka wykończeń jest możliwych za pomocą jednego i tego samego produktu w zależności od użytego narzędzia lub poziomu rozcieńczenia. Wszystkie kolory są tworzone w maszynach barwiących (pewność koloru). Jest to duży plus dla hurtowników, którzy mogą zaoferować swoim klientom szeroki zakres kolorów w krótkim czasie.

RENAULAC jest czystą fabryką, która jest świadoma szacunku dla środowiska. Wszyscy pracownicy RENAULAC stosują się do stosowania tej polityki. Rozpoczyna się to od selektywnej segregacji odpadów poprzez wewnętrzną stację uzdatniania wody. Cała fabryka funkcjonuje w obiegu zamkniętym i jest ogrzewana energią geotermalną. Nie ma zewnętrznych odpadów przemysłowych.

Comments are closed.