Kompleksowe usługi odśnieżania

Poniżej oferujemy wyszczególnione usługi, które fachowo wykonujemy na życzenie naszych klientów:
– odśnieżanie dachów płaskich
– odśnieżanie dachów skośnych
– odśnieżanie placów o dużych powierzchniach (parkingi, boiska)
odśnieżanie prywatnych posesji
odśnieżanie ulic, dróg dojazdowych
– usuwanie sopli i nawisów
– pryzmowanie śniegu
– wywóz zalegającego śniegu
– posypywanie piaskiem, solą, chlorkiem potasu
– inne usługi na życzenie klienta

Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie naszych odbiorców. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej wynikłej sytuacji. Oferujemy darmową wycenę naszych usług i dostosowanie się do wymagań poszczególnych kontrahentów. Jesteśmy firmą, która w zakresie oferowanych prac cechuje się korzystnym stosunkiem jakości do ceny na obszarze całej polnocno-wschodniej Polski.

Nasza Firma świadczy szeroki wachlarz usług wysokościowych na terenie wschodniej i centralnej Polski. Dachy oczyszczamy metodami mechanicznymi przy użyciu specjalnych szufli i pługów śnieżnych, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem alpinistycznym który umożliwia dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc dzięki czemu odśnieżanie dachów przebiega sprawnie i szybko. Śnieg zrzucamy w strefach zrzutu.

Oferujemy mechaniczne odśnieżanie dachów przy wykorzystaniu substancji chemicznych nieszkodliwych dla izolacji przeciwwilgociowych, przeciwwodnych i elementów budynku. Usuwamy również sople i nawisy śnieżne. Odśnieżamy krawędzie dachów, parapety, rynny, rury spływowe, świetliki wykonane z włókna poliwęglowego. Zapobiegamy moczeniu się stropów oraz tynków, w wyniku nieszczelnych rynien oraz pokryć dachowych. Zapewniamy błyskawiczny czas reakcji, precyzję i sumienność.

Specjalizujemy się w pomocy naszym klientom w zakresie różnorodnych usług związanych z odśnieżaniem zalegającego na dachu śniegu. Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawność i profesjonalne podeście zapewnia najwyższą jakość naszej działalności , gwarantujemy zadowolenie. Dysponujemy odpowiednimi kwalifikacjami oraz niezbędne uprawnienia do pracy na wysokościach. Wykonujemy wszystkie usługi w zakresie odśnieżania i wywozu śniegu

Comments are closed.