InterTap tkaniny samochodowe.

Nowoczesny przemysł samochodowy zakłada bardzo wysokie wymagania wobec wzornictwa i jakości interieuru samochodu które już nie jest tyko kabiną samochodu lecz wygodnym i ekskluzywnym interirem. Dlatego w raz z rosnącymi wymogami klientów rosną też dążenia dizajnerów. Przemysł włókienniczy musi podołać tym wyzwaniom. InterTap jest dystrybutorem tapicerskich materiałów obiciowych.

Firma InterTap z sukcesem już od około 20 lat sprzedaje oryginalne tapicerskie materiały obiciowe. Naszymi adresatami są firmy z branży tapicerskiej, takie jak hurtownie tapicerskie , producenci pokrowców samochodowych i zakłady tapicerskie. Satysfakcja i awans naszych kooperantów gospodarczych jest naszym celem naczelnym.

Jak ważne jest zachowanie w dobrym stanie tapicerki naszego samochodu najczęściej możemy sprawdzić przy sprzedaży samochodu. Zniszczona i brudna tapicerka jest pierwszą oznaką że właściciel nie dbał należycie o swój samochód. Z tak zniszczoną tapicerką trudno nam będzie pozbyć się samochodu. Dla tego przed sprzedażą samochodu należy odwiedzić specjalistyczny zakład tapicerski.

Często powodem zmiany tapicerki na nową jest tuningowanie pojazdu. W tedy ważne jest oryginalność projektu. Do tego potrzebny jest obszerny asortyment tapicerskich materiałów obiciowych. Perforowany skaj – Eko skóra, odpowiednia wykładzina podłogowa, alcantara, tkanina sufitowa to tylko niektóre materiały tapicerskie stosowane w nowoczesnych wnętrzach a oferowane przez InterTap.

Kooperacja InterTap z firmami tapicerskim odbywa się na ternie firmy i online prze internetową hurtownie tapicerską. Tutaj można zaopatrzyć się nie tylko w tapicerskie materiały obiciowe ale również w profesjonalne kleje dla tapicerów, oprzyrządowanie i inne akcesoria tapicerskie. Wszystko co pomocne dla tapicera samochodowego odnajdziesz w jednym sklepie.

Comments are closed.