Przewozy busami do Holandii.

Firma posiada odpowiednie potrzebne do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego transportu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Często zadajemy sobie pytanie czy samochód , którym będziemy się poruszać jest odpowiednio wyposażony i czy nasza podróż będzie miła . Z nami nie musisz się zamartwiać o tego typu szczegóły, ponieważ nasze auta wyposażone są bogato w pełen pakiet elektryczny, klimatyzację, wygodne fotele oraz wiele innych udogodnień nie odczujemy pokonanych przez nas kilometrów. Wszystko to sprawia, iż podróż z nami to świetny i trafny wybór.

Wielu ludzi liczy sie z tym komu powierza własne zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest przewóz osób i paczek. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych pojazdów , ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: busy do Holandii czy z Niemiec.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej, posiadamy stabilną pozycję i renome na rynku przewozu osób i paczek. jaśki powietrzne, radio oraz playery DVD. Pragniemy aby każda podróż z nami była przyjemna, szybka i bezpieczna dlatego nasze pojazdy prowadzą tylko doświadczeni kierowcy z odpowiednimi licencjami oraz badaniami.

Masz obawy gdy jedziesz w nieznane Ci miejsce do Holandii, boisz się że nie będziesz potrafić poprowadzić odpowiednio kierowcy? Z nami nie musisz się obawiać o tego typu sytuacje, nasi pracownicy są bardzo obyci w przewozach bus do Holandii oraz zaopatrzeni są w odpowiednie zestawy nawigacji, które doprowadzą nas na terenie całej europy pod same drzwi. Dlatego też przewozy nazywane są “od drzwi do drzwi”.

Comments are closed.