AKCESORIA BMW

Elektryczny hamulec postojowy EPB ze zintegrowanym aktywatorem staje się najpopularniejszym rozwiązaniem wybieranym prze producentów samochodów!
Znawcy tematu prognozują zaniknięcie w najbliższym stuleciu konwencjonalnego hamulca ręcznego. Już w 2015 r. co piąte [http://czescinatelefon.pl/]AUTO[/link] produkowane w [http://czescinatelefon.pl/]Europie[/link] będzie wyposażone fabrycznie w EPB- elektryczny hamulec postojowy.

NORA to szeroki program sprzedaży stworzony przez koncern [http://czescinatelefon.pl/]Volkswagen[/link] i funkcjonujący obecni pod tą nazwą w niemal całej Europie. NORA to skrót od Niezwiązany z Organizacją Rabatowo uprzywilejowany odbiorca. Są to przede wszystkim odbiorcy oryginalnych części, którzy nie należą do organizacji handlowej sieci Volkswagen. Otrzymują oni od Partnerów Serwisowych Volkswagen rabaty na zakup oryginalnych części marek Volkswagen, [http://czescinatelefon.pl/]Audi[/link] oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.

Serie testów trwały prawie trzy miesiące. Podczas testów rejestrowano i dokumentowano jak w najtrudniejszych warunkach zachowują się pięć badanych konkurencyjnych produktów. Musiały one wytrzymać między innymi 150.000 cykli zmywania, różnice temperatur 100°C i uderzenia o przednią szybę.

Przy wyborze oleju silnikowego najczęściej kierujemy się zaufaniem do marki, ceną oraz skutecznością ochronną silnika. Przede wszystkim jednak powinniśmy przestrzegać zaleceń producenta pojazdu. Oleje są jednym z tych czynników, które decydują o stanie technicznym silnika. Dlatego warto o nich wiedzieć więcej. Kiedy spojrzymy na etykietę oleju silnikowego, to poza dobrze wyeksponowanym logo producenta, które dla wielu jest wyznacznikiem jakości, najważniejsze dla nas powinny być: rodzaj oleju, jego lepkość oraz klasyfikacja jakościowa.

DEKRA Certyfication GmbH ze Stuttgartu poddała Oryginalne wycieraczki Aero marki Volkswagen testowi porównawczemuu. Testowana była oryginalna część dla Golfa V (numer artykułu 1K0 998 002 A) oraz płaskie pióra wycieraczek Aero firmy Bosch (A 936S), SWF (119 355), Champion (KF60E), Cartrend (UB1) i Würth (4 601).

Comments are closed.