Zdrowe Życie z Natury

Jak Natura może nam pomóc w utrzymaniu dobrego zdrowia?Czy możemy zapomnieć o nawracających infekcjach, osłabieniu czy problemach ze skórą, dzięki naturalnym sposobom i odpowiedniej diecie? Tak, niezliczone podstawowe i naturalne składniki odżywcze są na wyciągnięcie ręki… Niedowiarki czcze umysły, a świat – natura podsuwa nam najlepsze rozwiązania, czy można opracować recepturę dobrego suplementu bez wykorzystania tego co mamy na ziemi – NIE!

Siłą Natury jest jej bogactwo i nieobliczalne mozliwości ewolucji na każdym poziomie.W zasadzie cały przemysł farmaceutyczny wykorzystuje jej tajemnice niestety coraz częściej dostarczając nam syntetycznych zmienników witamin które organizm człowieka z trudnością wchłania lub wogóle jak twierdzi prof. Rory Collins z Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Rozwój chemii wykorzystany przy produkcji leków syntetycznych i półsyntetycznych wyparł na margines naturalne preparaty na bazie ziół, owoców i innych naturalnych suplementów. Niestety w większości przypadków lobby farmaceutyczne utajnia negatywne i uboczne skutki działania swoich leków.Natura dała nam możliwość korzystania m.in z colostrum[link] inaczej siary czy mleka matki.

Niewiarygodne ale Siara zawiera ok. 250 związków chemicznych połączonych w takich proporcjach, że jest to niesamowicie życiodajny, przeciwwirusowy, odpornościowy suplement, zawarte w nim lizozymy, laktoferyny i cała grupa immunoglobulin jest bombbą zdrowia dla człowieka. W Polsce takim produktem jest [linkLux Vitale które zawiera zliofilizowane colostrum , gwarantujące bioaktywniość produktu w kapsułce.

Niektórzy naukowcy wręcz ostrzegają przed szkodliwym działaniem syntetycznych preparatów, które według nich obciążają narządy wewnętrzne m.in. wątrobę i nerki, naruszając niezbędny bilans w organizmie, wprowadzając w organizmie chaos.. Tak, tak, chemia nie ma litości dla naszego organizmu. A zatajanie niewygodnych faktów to standard w przemysłowej farmacji.

Dobrze znane porzekadło od wielu lat przypomina jak ważną rolę w naszym życiu może odegrać najpopularniejszy owoc świata, jakim jest jabłko. Warto zauważyć, że mimo swojej powszechności jest to niesamowicie pozytywny symbol. Wiele firm i korporacji międzynarodowych, chętnie wykorzystuje ten owoc jako logo swoich osiągnięć.

Comments are closed.