Najlepsze miejsce do relaksu rodzinny

Małopolska to terytorium ogromnych atrakcji turystycznych oraz ma również ciekawą historię. Już od ośmiu lat regularnie spędzam urlop w tym regionie, a mam swoją ukochaną wioskę gdzie mam przysłowiowy rzut kamienieniem do jeziora, 350 metrów do puszczy pełnej grzybków i zwierząt oraz olśniewającą karczmę serwującą bardzo tanie ale pyszne jedzenie regionalne.

Mając na myśli, że Małopolska zawiera bogatą historię chodzi mi o miejsca, które miały ważne znaczenie dla Polski, a mogę szczerze powiedzieć, że jest ich mnóstwo w tym rejonie. Ja odwiedzam serwis www.Malopolska24.pl, gdzie znajduje się dział turystyka małopolska i tam mogę ocenić które miejscowości mają istotne dla mnie atrakcje.

Uczciwie pisząc, Małopolska ma dla mnie duże znaczenie Z powodów uczuciowych. Z tego obszaru pochodzi moja ukochana małżonka, która jest moim całym światem. Uwielbiam spędzać urlop w jej domku drewnianym, gdzie z teściem przesiadujemy całe poranki nad rozmowami o historii Europy albo idziemy nad jezioro i próbujemy złowić ryby…Rzadko nam to wychodzi, ale przecież nie to jest ważne w wypoczynku.

Za cztery tygodnie jedziemy z żoną na kilka dni do Małopolski, żeby zrelaksować się. Z pewnością będziemy chodzili na spokojne spacery a wieczorami będziemy wypoczywać przy cichutko palącym się drewnie kominkowym. Jeśli Ty również pragniesz odpocząć to Małopolska jest miejscem którego potrzebujesz. Dla mnie to najpiękniejszy region, niesamowicie miłe osoby i tętniąca urokiem przyroda- Taka jest pokrótce Małopolska.

Cicho Ci zdradzę, że niebawem stawiam tam tawernę nieopodal jeziorka. Jeśli się uda to Z pewnością dam znać.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.