Feng Shui amulety ryby akwariowe

Feng shui ryby są niesłychanie atrakcyjne fetysz. Wyrażenie ryba dodatkowo księga szczęście orzekają w istocie samo w języku chińskim. Chińczycy raz za razem przeznaczą ryb żyjących w Nowatorskim Roku dostarczyć rozradowanie w nadchodzącym roku.

Ryby też odpędzić pecha, gdyż jest owo pewien z adekwatnych odcisków w blizna Buddy. Wyobrażenie z pary ryb jest w wielu przypadkach wyszywana na osłony, poduszki, bety plus wdziania. Ten fetysz posiada odporną odwagę ochronną. W Tajlandii, dziatwa raz za razem noszą te talizmany na szyjach (te urok są zwyczajowo zmajstrowane ze złota i nawarów szlachetnych).

Feng shui ryby mają w podobny sposób ostrą talent do rozrodu, z tej przyczyny symbolizować płodność. Te wodne uformowania wypływać wesoło w wacie, natomiast więc są symbolem powodzenia również harmonii w stosunku.

Najbardziej wzięte gatunki w feng shui są karpie (koi), złota rybka, a Arowana. W talizmany są przystępne jako statuetki, zniewagi, kłębki również wisiorki.

Najlepiej unikać pozyskiwania gatunków z intensywnymi żeberkami. Jeżeli uradzisz się na zakup Arowana pomnieć, że to tropikalny odmiana istnieje bardzo wyćwiczony na metamorfoz temperatury wody a innych warunków. Oprócz tego Arowana nie mieszka w tym też zbiorniku spośród innymi rodzajami – będzie je stołować się.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.