Szybka przesyłka kurierska

Dla kogo jest e Kurierska pl? Nasz portal kurierski jest dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z usług tradycyjnej firmy kurierskiej, czyli: Dla firm sprzedających w Internecie jak i poza nim. Ze względu na konkurencyjność, sprzedawcy zmuszeni są obniżyć koszty, w tym także te dotyczące przesyłek, które są nieodłącznym i często decydującym elementem zakupów.

Jesteśmy pośrednikiem usług kurierskich. Oferujemy prosty i tani sposób na zamawianie kuriera. Teraz już nie musisz stać w kolejkach by wysłać paczkę, wystarczy dostęp do Internetu. Zamawianie kuriera odbywa się on-line.

Przez nasz portal możesz łatwo i w szybki sposób sprawdzić cennik paczek jak i dokładnie wyliczyć pełny koszt nadania paczki. Portal w intuicyjny sposób przeprowadzi Cię od początku do końca zamówienia.

Jakie korzyści? Wysyłając przesyłki kurierskie przez nasz portal, oszczędzasz czas i pieniądze. Najważniejsze atuty to: niska cena przesyłek, brak opłaty za osobę prywatną, własny numer rozliczeniowy, zwrot pobrań bezpośrednio na konto klienta (przy podpisanej umowie) bez abonamentu.

Zamawiając przez nasz portal nie musisz się martwić, przesyłki obsługuje profesjonalna firma kurierska. Jeżeli wysyłasz systematycznie przesyłki, skontaktuj się z nami, a postaramy się zaproponować Ci specjalną ofertę na przesyłki kurierskie.

Przesyłki kurierskie na naszej stronie są zamawiane online. Nasz portal pośredniczy w zamawianiu przesyłek kurierskich. Tani kurier on linei to możliwość zamawiania kuriera bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każdy może wysyłać paczki przez taniego kuriera. Udostępniamy możliwość skorzystania z wysokich upustów cenowych na paczki dla instytucji, firm jak i dla osób prywatnych. Wysyłając paczki przez nasz portal nie musisz się martwić o limity, dostajesz niską cenę za paczkę bez żadnych zobowiązań.

Przesyłki kurierskie może zamawiać każdy, zarówno do firm, instytucji, jak i osób prywatnych, którzy chcą być spokojni o swoje paczki oraz zyskać czas i pieniądze. Nie musisz prowadzić działalności, deklarować ani utrzymywać konkretnego obrotu miesięcznego przesyłek, aby otrzymać bardzo interesujące warunki cenowe.

Comments are closed.