Spis stron internetowych

ParaMythology, strona poświęcona wierzeniom starożytnych ludów, czyli mitologiom naszych przodków oraz legendom, baśniom i zjawiskom paranormalnym. Strona oferuje ciekawe artykuły pomagające w zrozumieniu wierzeń starożytnych ludów. Bogaty zbiór mitów, legend i baśni z całego świata. Dużo artykułów o zjawiskach paranormalnych, pomoc w zrozumieniu paranormalnego świata. Dla użytkowników dostępne forum dyskusyjne, gdzie mogą wyrażać swoje opinie na tematy związane ze stroną.

Katalog stronDla wszystkich szukających nadziei, którą chcę wspierać przez duchową obecność, bo gdzie dwóch staje przed Bogiem w jednej sprawie, tam On działa swoją mocą. W pilnych przypadkach przyjmuję intencję modlitewną przez smsy. Zapraszam wszystkich, którzy mają ważne sprawy i chcą, by ktoś po drugiej stronie ekranu wspomógł.

Już od zarania dziejów w ludzkiej kulturze istnieją miejsca szczególne, poświęcone ważnym sprawom lub ludziom, otoczone szczególną czcią. Nasz portal jest przedstawicielem jednego z takich miejsc. Jest to wirtualny cmentarz. U nas możesz zamieścić wiadomość o śmierci swojego bliskiego, zapalić dla niego znicz, stworzyć wirtualny grób. Dzisiejszy świat narzuca bardzo szybkie tempo życia. Nie zawsze znajdziesz czas aby odwiedzić cmentarz. Właśnie dla takich sytuacji nasz portal jest doskonałą alternatywą. Zapewne każdy człowiek znajduje na cmentarzu swoją ostoję na ławce przy grobie bliskiej osoby.

Strona internetowa Medziugorje “Mir” – Polskiego Centrum Informacyjnego Jest poświęcona współczesnym objawieniom Matki Bożej Królowej Pokoju. Objawienia w Medziugorju trwają od 1981 r. i strona ma na celu udostępnienie internautom wszelkich najważniejszych informacji na ich temat. Jednocześnie za jej pośrednictwem pragniemy rozpowszechniać orędzia Matki Bożej, zgodnie z Jej wezwaniami. Dbamy również o to, aby znajdowało się u nas aktualne stanowisko Kościoła katolickiego, które można odnaleźć klikając na Dział informacyjny.

na bieżąco aktualizowany oraz uzupełniany katalog polskich stron WWW podzielonych na kategorie tematyczne i regionalne, Najlepszy i największy polski katalog stron internetowych www.apmsystem.pl. Dodaj swoją stronę prywatną lub firmową do wybranej kategorii. Katalog ciekawych stron – Dodaj stronę Ciekawe oraz wartościowe strony w Internecie

Comments are closed.