Imieniny – SMSy na każdą okazję

Często na stronach z życzeniami, poza nimi można znaleźć różne inne liczne ciekawostki. Mogą to być toasty, definicje lub teksty typu “łamanie języka”.
Na tych stronach możemy również znaleźć całą bazę aforyzmów: o życiu lub złote myśli czyli zbór ciekawych przysłów oraz powiedzonek.

Życzenia na sms są wysyłane nie tylko w okresie większych świąt czy imienin.
“Z okazji braku okazji życzę Ci dużo FANTAZJI!!!” to tylko przykładowe krótkie życzenia – w tym przypadku bez konkretnej okacji 🙂 Często internauci poszukują innych tekstów związanych z komplementami lub zwykłymi wierszykami miłosnymi, przecież mówić KOCHAM CIĘ ukochanej osobie powinniśmy używać częściej niż tylko w święta typu walentynki.

Skalę wysyłania życzeń smsowych można najlepiej zaobserwować w okolicach większych świąt: boże narodzenie czy tych szczególnych dni jakimi są np.: Dzień Dziadka, Dzień Górnika lub nawet tych mniej znanych i obchodzonych jak np.: Dzień Teściowej

Ciekawym przykładem może być serwis sms.free.plock.pl
Można tutaj nie tylko znaleźć życzenia imieninowe, ślubne, noworoczne na boże narodzenie, na wielkanoc, na dzień matki, dzień dziadka, na walentynki, oraz wiele gotowych smsów na różne okazje i święta, ale jest również najlepszym sposobem aby wyszukać wiele słów ułatwiających wyrażenie wiele pięknych chwil lub uczuć.

W najpopularniejszej wyszukiwarce google.pl wystarczy wpisać “życzenia na sms” i już na pierwszej pozycji znajdziesz kilka tysięcy gotowych tekstów sms. Już nie musisz zastanawiać się nad treścią. Wystarczy poszukać odpowiedniego tekstu i wysłać ukochanej osobie.

Wszystkie teksty są na ogół podzielone na kategorie np.: Okolicznościowe, Świąteczne, Miłosne co ma za zadanie ułatwić internautom szybki wybór danego działu i następnie odszukanie tego jednego wybranego tekstu w danej już kategorii np.: pierwsze urodziny, urodzinowe po angielsku czy narodziny dziecka.

Comments are closed.