Gdzie na urlop

Wakacje w Egipcie są niezmiernie popularne wśród mieszkańców Polski niemniej jednak zaś nie tylko wybierając się w tamten okręg musimy pomnieć o paru przydatnych poradach, które powinno się posiadać wiedzę by nasze wolne zostały niezapomniane przez wszelkie dni naszego życia. Przyczyną popularności Egiptu jak kierunku wakacji jest z całą pewnością interesująca pańszczyzna.  Walutą obowiązującą w Egipcie jest Funt Egipski środek płatniczy Euro także bywa na każdym kroku akceptowana niemniej jednak całkiem dobrze przetasować euro na funty egipskie. Należałoby posiadać wiele dolarów w niskich nominałach dla przykładowo pokojówki , chłopcy i dziewczęta noszącej krajowy ciężar. Istnieć w Egipcie zaś nie uczynić sobie fotek ? na każdym kroku należy posiadać zezwolenie na generowanie zdjęć, o ile będziemy chcieli zdejmować się z Beduinami to będą od czasu nas wołali kasę.  Jeżeli już chcemy pozwiedzać jakieś bardzo dobre miejsca poprośmy rezydenta o ofertę.

Podczas gdy wszystkim niewątpliwie w Egipcie należy się targować przed przyjazdem grupy turystów ceny są trwale windowane powyżej ale jest dozwolone stargować na 50% mniej. Co interesujące w każdym sklepie się dogadamy azali to w języku angielskim azali polskim, sklepikarze w tym momencie znają podstawowe zwroty po polsku. 

Niemiłym wspomnieniem z Egiptu może być Zemsta Faraona jest to bakteryjne zatrucie przewodu pokarmowego.  Choroba może objawiać się wysoką gorączką wymiotami , a dodatkowo biegunką. Najlepszym sposobem jest kroplówka, która postawi nas na nogi w jeden dwadzieścia cztery godziny. Nie pijcie wódki a coli , a oprócz tego surowych owoców.  Egipt bywa ciekawym krajem na odpoczynek jest dozwolone uchwycić sens inną kulturę , a oprócz tego trafne miejsca, które widzieliśmy wyłącznie w telewizji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.