Pensjonaty Krynica Morska

Pensjonat Willa “Joker”w Krynicy Morskiej posiada sześć pokoi dwuosobowych, apartamenty czteroosobowe typu studio oraz pokoje czteroosobowe i pięcioosobowe. Znajdują się one od strony północnej oraz południowej i posiadają wiele szczególnych sobie walorów.
Pokoje południowe to piękne widoki na Zalew Wiślany oraz budzące nas lekkimi promykami słońce.
Pokoje północne to pokoje klimatyczne, które cechuje urok zachodzącego słońca oraz widok dorodnych kasztanów.
W pensjonacie znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia co pozwala na swobodne przygotowanie sobie dowolnego dania.
Obok mieści się też Willa Kobranocka o podobnym standardzie.

Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski , na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego. Co sprawia że turyści przyjeżdżają tu rokrocznie?

Wille w Krynicy Morskiej, Krynica morska willa,Krynica Morska Wille, hotele-wczasy-kwatery-wakacje-wypoczynek-Krynica-Willa nad morzem,Wille nad morzem,wille morze. Willa “Joker”

PENSJONAT WILLA JOKER i Willa Kobranocka ZAPRASZA NA NOCLEGI nad Morzem Bałtyckim w KRYNICY MORSKIEJ w komfortowych klimatyzowanych pokojach.
KRYNICA MORSKA kurort położony nad morzem na Mierzei Wiślanej pomiędzy wodami Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej
Lokalizacja w centrum Krynicy Morskiej to bliskość do morza plaży restauracji i kawiarni oraz atrakcji turystycznych zlokalizowanych przy porcie jachtowym nad zalewem wiślanym oraz nad morzem. Pensjonaty wybudowano w ostatnich latach.Turyści zawsze kierują tu swoje pierwsze kroki.Jest tu bardzo druzy wybór pokoi od jednoosobowych ,poprzez apartamenty-studio do nawet pięcioosobowych.

PENSJONATY W KRYNICY MORSKIEJ PENSJONAT Willa Joker i Kobranocka położone nad Morzem Bałtyckim na Mierzei Wiślanej w [linkcentrum KRYNICY MORSKIEJ[/link], na ul. Nowej . W sąsiedztwie portu jachtowego wille ,pensjonaty,hotele,hostele,kwatery prywatne ośrodki wczasowe ,ośrodki wypoczynkowe, pokoje do wynajęcia.
Położenie pensjonatu w centrum Krynicy jest bardzo atrakcyjne. W pobliżu (200m) znajduje się port z którego odbywają się rejsy po Zalewie Wiślanym, natomiast plaża nad morzem znajduje się w odległości około 600 metrów. Zapraszamy od maja do września.Po sezonie proponujemy bardzo niskie ceny i ciszę niczym nie zakłócaną.

Comments are closed.