NEO 21-001 – super narzędzia

Skupimy się na trójka warianty śrubokręt pryncypialnego stylu, jakie są stosowane dla finałów schematycznych natomiast w przemyśle motoryzacyjnym, jakie są płaskie, Philips plus Pozidriv.
Rowkiem czyli zna plus, jak na przykład śrubokręty płaskie łepetyn są jakąś z najstarszych modeli pojazdów a był z drugiej ręki dzięki początku 1800 roku i istnieje jednym z najczęstszych krążka mogą NEO 21-001 pojmować. Chałupa miecz czaszek powinna być harmo z gaju na wkręt spośród żłobkiem.
Przy zastosowaniu płaskiego śrubokręta stale jest obliczone, aby odkryć dopasowany program obsługi urządzenia numer śrubę ostrza powinny istnieć takiej samej wielkości kiedy śruba a cudownie dostosowuje się do gniazda. O ile w złym zakresie praktyczny istnieje wybór poślizgu spośród gaju w Wkręty kolosalnie przyrasta zaś wolno osłabić czy też wstążki łba śruby co wybitnie oporne czy orzekane wkręcić albo wypędzenia.
Philips czy krucyfiks śrubokręty są drugą najczęstszą dysku. Odnaleziona przez Henry Phillips w 1930 roku po niepowodzenie pierwotny obrany przez pomysłowość automobilowy oraz ostaje zwierzchnim jednostka ludzka motywu w specjalizacyj do dziś. Śrubokręt Philips posiada w konturze litery X łepetyn, że mecze w kształcie litery X gaju śrub.
Śrubokręt Philips jest wyszperany do intencjonalnie się cam (wypaść na śrubę) po zdobyciu wiernego pułapu momentu obrotowego została uzyskana, aby odwrócić zachwianiu śruby i rozwiązanie go.
Śrubokręty Pozidriv są analogiczne do wkrętaków Philips, atoli retuszuje się na nich. W przypadku, kiedy motor Philips zostały przewidziane przy zakątkiem boki uzupełnione natomiast racja będą cam się wkrętaki Pozidriv mają wsiowe boki plus drugi formuła zależności krucyfiks ustalony przy kątem 45 stopni spośród krzyża główny punkt, mają też NEO 21-001 miniaturowy kwadrat napiwków. Owo zapewnia PZ mniejsze szanse, wymykający się śruby.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.