Czas na upragniny urlop

Urlop w Egipcie są niesłychanie popularne w gronie polaków niemniej jednak i nie tylko decydując się na się w ów rejon musimy pamiętać o paru przydatnych poradach, które powinno się posiadać wiedzę aby nasze wakacje zostały niezapomniane przez wszystkie dni naszego życia. Przyczyną popularności Egiptu jako kierunku wakacji bywa oczywiście atrakcyjna danina.  Walutą obowiązującą w Egipcie bywa Funt Egipski środek płatniczy Euro także bywa na każdym kroku akceptowana ale nie gorzej zamienić euro na funty egipskie. Powinno się mieć kilka dolarów w niskich nominałach dla np pokojówki , mężczyźni i kobiety noszącej nasz bagaż. Stanowić w Egipcie a nie uczynić sobie fotek ? wszędzie powinno się mieć licencja na produkowanie obrazów, jeżeli będziemy chcieli zdejmować się z Beduinami to będą od czasu nas wołali kasę.  O ile chcemy pozwiedzać jakieś fascynujące miejsca poprośmy rezydenta o propozycję.

Jak Tobie nie ulega kwestii w Egipcie powinno się się targować przed przyjazdem grupy turystów ceny są mocno windowane w górę ale można stargować na 50% mniej. Co ekscytujące w każdym sklepie się dogadamy azali to w języku angielskim czy polskim, sklepikarze natychmiast znają priorytetowe zwroty po polsku. 

Niemiłym wspomnieniem z Egiptu możebny Odwet Faraona bywa to bakteryjne zatrucie przewodu pokarmowego.  Schorzenie ma możliwość ukazywać się wysoką gorączką wymiotami , a dodatkowo biegunką. Najlepszym sposobem bywa kroplówka, która postawi nas na nogi w jedynka dzień. Nie pijcie wódki natomiast coli , a dodatkowo surowych owoców.  Egipt jest ciekawym krajem na wolne wolno zrozumieć inną kulturę , a oprócz tego ciekawe miejsca, które widzieliśmy jedynie w telewizji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.