Chmiel-Dom Olsztyn Opinie

Na pierwszym spotkaniu Pan Adam stwarzał wrażenie człowieka konkretnego i uczciwego, więc z żoną zdecydowaliśmy się na zakup domu. Lecz sielanka nie trwała długo… Zakupiony przez nasz dom okazał się totalnym bublem (tragiczne wykończone wnętrze, brak hydroizolacji poziomej i pionowej, a po naszej działce można się poruszać tylko pontonem). Pan Chmielewski uważa się za boga i stwierdził “że możemy mu naskoczyć”.

Budowę mojego domku firma chmiel dom miała skończyć rok temu, do tej pory wielkiemu “deweloperowi” to się nie udało. Posiadam kilka opinii wykonanych przez rzeczoznawcę i wynika z nich że mój śliczny domek nadaje się do całkowitego remontu (a ma aż rok :)). Pleśń, wilgoć, krzywizny, nasiąknięte mury, różnokolorowe fugi, itp to dewiza Pana Adama właściciela CHMIEL-DOMU.

Extra Odkrywczy www strony posiadający fachową , wielotematyczną bazę najlepszych stron internetowych. Nasz www strony posiada kilkanaście drobiazgowo dobranych kategorii tematycznych i dużą liczbę podkategorii w których można umieszczać wpisy zgłaszanych stron internetowych.

LUDZIE JEŻELI CHCECIE SPOKOJNIE SPĘDZIĆ STAROŚĆ W SWOIM WYMARZONYM DOMU TO OMIJAJCIE FIRMĘ CHMIEL-DOM Z DALEKA !!!!!!!!!

My zostaliśmy przerobieni!!!

WY SIĘ NIE DAJCIE !!!

Pleśń, wilgoć, krzywizny, nasiąknięte mury, różnokolorowe fugi, itp to dewiza Pana Adama Chmielewskiego właściciela CHMIEL-DOMU. *ściany jak z papieru *robotnicy cały czas przedłużali prace, są opieszali *w wielu dobach są już usterki wynikające z błędów robotników *droga,osiedlowa która miała być zmieniona nadal jest taka jaka jest, czyli błoto i jeszcze raz błoto *o niedotrzymywania terminów już nie wspomnę.

Strona poświęcona opiniom na temat wykonawstwa, terminowości, rzetelności oraz cen usług jakie oferuje olsztyński “deweloper” (hi-hi) firma chmiel dom .

Comments are closed.