Usługi kaletnicze mogą być opłacalne

Od wielu pokoleń w naszej rodzinie ktoś zostawał szewcem. Znam takich dla których ten zawód jest nieatrakcyjny, ale jak mówił mój tata „Ludzie chcą mieć zadbane obuwie, a nie wszystkich stać na kupno nowego obuwia. Pomagać ludziom dzięki swojej pracy to powód do dumy”. Po dzień dzisiejszy przywołuję te słowa w chwilach zwątpienia. Bądźmy szczerzy, naprawa obuwia nie jest niezwykle opłacalną pracą. W sumie było tak dopóki nie spotkałem się przypadkowo się z kuzynem.

On realizuje usługi alpinistyczne w rejonie Warszawy i bardzo dużą liczbę interesantów otrzymuje poprzez stronę internetową, która jest widoczna w Google na takie słowa jak: staranne malowanie okien czy mycie okien Warszawa. Po tym czego się dowiedziałem, ustaliłem że ja również zlecę wykonanie strony internetowej i wyszukam firmę proponującą fachowe i tanie pozycjonowanie.

Znalazłem firmę i miesiąc później dysponowałem już kapitalną stroną, która w niedalekim czasie miała polepszyć moją sytuację materialną. Okazało się, że miałem duży problem z wybraniem właściwych słów kluczowych. Nie mogłem się określić pomiędzy „naprawa obuwia na terenie Warszawy” bądź „szewc Warszawa”. Definitywnie zdecydowałem się na oba hasła, gdyż uzyskałem znakomite warunki za ich wypromowanie.

W tej chwili znajduje się na wysokich pozycjach na sporą ilość fraz skojarzonych z moją branżą, a każdego dnia zwiększa się liczba moich klientów. W życiu bym nie pomyślał, że tak wiele osób szuka usług szewskich przez Internet i jak niewiele ludzi świadczy takie usługi. Najważniejsze, że tradycja rodzinna będzie nadal trwać.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.