Przewozy busami do Holandii.

Masz obawy gdy jedziesz w nieznane Ci miejsce do Holandii, boisz się że nie będziesz potrafić poprowadzić odpowiednio kierowcy? Z nami nie musisz się obawiać o tego typu sytuacje, nasi pracownicy są bardzo obyci w przewozach busy do Holandii oraz zaopatrzeni są w odpowiednie zestawy nawigacji, które doprowadzą nas na terenie całej europy pod same drzwi. Dlatego też przewozy nazywane są “od drzwi do drzwi”.

Wielu ludzi liczy się z tym komu powierza własne zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest przewóz ludzi i paczek. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych samochodów , ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: przewozy do Holandii czy z Niemiec.

Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalna kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy Holandia Dysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Zapewniamy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej tanie przewozy, posiadamy stabilną pozycję i renome na rynku transportu ludzi i paczek. Poduszki powietrzne, radio oraz playery DVD. Pragniemy aby każda przejazd z nami była przyjemna, szybka i bezpieczna dlatego nasze pojazdy prowadzą tylko doświadczeni kierowcy z odpowiednimi licencjami oraz badaniami.

Firma posiada odpowiednie potrzebne do realizacji transportów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego transportu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Comments are closed.