producent okien pcv, inwentarskich

wytwórca okien otwór okienny inwentarskich, oszklenie w wariancie 14 mm – okna uchylne i 20 mm – okna stałe. Funkcjonalna konstrukcja umożliwiająca montaż, mocowanie przy pomocy śrub lub zatrzasku umożliwia w każdym momencie szybką i łatwą naprawę. Profile białe, trzykomorowe. Wszystkie części okuć z wysokojakościowego poliamidu. Termoizolacyjne trzykomorowe ościeżnice, identyczne z ościeżnicami w systemie SUPER. Szczególnie łatwe uchylanie i prosty montaż skrzydeł uchylnych w ościeżnicy dzięki opatentowanym zawiasom DIMEX’u.

otwór okienny plastikowe z zastosowaniem systemu KOMFORT SPEZIAL. SYSTEM SPEZIAL jest skonstruowany z myślą o stosowaniu w piwnicach oraz budynkach
inwentarskich – przy zachowaniu dobrych parametrów posiada bardzo atrakcyjną cenę. Termoizolacyjne trzykomorowe ościeżnice. JEDYNY {SYSTEM NA RYNKU BEZ ZASTOSOWANIA METALU. Jednolita i łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia okna. Skrzydło okna w bardzo prosty i szybki sposób można wyjąć. Do produkcji oferowanych okien zastosowana została szyba podwójna zespolona. Okna oborowe, najwyższa jakość, ceny producenta.

Oferujemy okna pcv stałe z szybą 4/16/4, okna uchylne (trzystopniowa regulacja uchyłu) z szybą 4/6/4. Profile w kolorze białym – trzykomorowe . Okna na zamówienie w każdym rozmiarze, atrakcyjne ceny, dowóz na terenie całego kraju.

Odpowiednio dobrane okna mogą zastąpić systemy sztucznej wentylacji w chlewni, jeżeli wentylacja musi być wymuszona, dobre okna na pewno wspomogą jej działanie. Nasze okna inwentarskie składają się wyłącznie z elementów plastikowych. Łatwa wymiana szyby – szyba jest mocowana do skrzydła za pomocą śrub, a nie za pomocą kleju, dzięki czemu wymiana szyby jest łatwa i tania. Ramy okien łatwe w utrzymaniu: nie potrzebujące konserwacji – profile PCV. Okna dzięki odpowiedniej konstrukcji z uszczelkami są szczelne.

produkujemy okna otwór okienny pcv – inwentarskie, które nie posiadają wzmocnień stalowych, przeznaczone są do stosowania w środowisku agresywnym takim, jakie występuje w oborach obora chlewnia , chlewniach. Stosowane również w piwnicach piwnica , garażach, budynkach biurowiec gospodarczych. Zestaw okuć składa się z: – 2 szt. trzystopniowych ograniczników uchyłu
– 2 szt. kompletnych klamek – 2 szt. zawiasów

Comments are closed.