Papiery ścierne Norton

Oferujemy wodne lakiery samochodowe firmy dupont i [/link]lakiery przemysłowe, rozpuszczalnikowe[/link]. Oferujemy lakiery w spraju motip oraz lakiery zaprawowe.ok.stu tysięcy kolorów.Najniższe ceny.Posiadamy też podkłady troton i upol szpachlówki upol i dupont tanie utwardzacze i rozcieńczalniki haya i wiele innych. Lakiery syntetyczne i poliuretanowe.PHU ROMAN istnieje na rynku od 16 lat.
Importujemy produkty z europy zachodniej i z dalekiego wschodu.Kilka dni temu wróciliśmy z targów motoryzacyjnych z Frankfurtu nad Menem ,gdzie nawiązaliśmy kolejne kontakty. Pistolety lakiernicze importowane z Tajwanu mają sprawność 88%.Są to pistolety klasy LHLP.Tylko 12 % farby idzie w powietrze.Najsłabsze pistolety mają sprawność tylko 34 % co oznacza że z trzech litrów farby dwa lecą w powietrze,zanieczyszczając ściany,filtry,a dodatkowo w postaci suchego odkurzy osada się na malowanych elementach pogarszając wizualną jakość malowania.Pistolety te potrzebują też mniej powietrza i malują na cisnieni2,5 do 3 atmosfer.

W ofercie mamy pasty i mleczka polerskie firm 3 M i farecla,mleczka i woski do odświeżania i nabłyszczania karoserii.w ofercie również pasty koloryzujące.motip.Posiadamy także preparaty do usuwania farb i lakierów,szybkozłączki, krutce, przewody do powietrza, odwadniacze,odolejacze ,naolejacze, mini filtry,mini olejarki i inne.

Duża gama dodatków dla lakierników i blacharzy samochodowych, kleje do szyb teroson linki do wycinania szyb,sprężarki tłokowe i śrubowe,taśmy papierowe do maskowania,taśmy odchylające,taśmy izolacyjne,
Duży wybór rożnego rodzaju produktów w sprayu do samodzielnego malowania samochodu.

Firma posiada także komfortowy klimatyzowany pensjonat,willa Joker w centrum krynicy morskiej nad morzem bałtyckim z widokiem na zalew wiślany. Do dyspozycji . kuchnia , internet, monitorowany parking.

Papiery ścierne firmy Norton i 3M na sucho i na wodę najbardziej wydajne na rynku i w korzystnych cenach.Posiadamy również tańsze papiery z dalekiego wschodu firmowane przez 3M. Papiery ścierne na mokro,na sucho,na szlifierki oscylacyjne,szlifierki liniałowe, gąbki ścierne,tarcze nylonowe do usuwania starej farby i rdzy.

Comments are closed.