Newstars – management, koncerty, eventy

Tworzymy doświadczony, dynamiczny i kreatywny zespół, który jest w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom i gustom naszych Klientów. Odznaczamy się pomysłowością i niekonwencjonalnym myśleniem, dzięki czemu proponujemy Państwu niestandardowe i oryginalne rozwiązania. Zawsze służymy Klientowi fachową pomocą i radą, ale to do Niego należy ostateczna decyzja. To my jesteśmy dla Was nie odwrotnie.

Szacunek jest regułą w naszej firmie. Szanujemy swoich zleceniodawców, okazując im to m.in., poprzez punktualność, rzetelność i wywiązywanie się z ustalonych zobowiązań w wyznaczonym terminie.
Cechuje nas absolutny profesjonalizm i całkowite zaangażowanie w wykonywaną pracę. Każdy projekt realizujemy najlepiej jak potrafimy. A potrafimy świetnie.Chyba nikt nie lubi czekać i mieć wrażenie, że jest lekceważony. My nie dopuszczamy do takich sytuacji.

WSJ[link] (Wyższa Szkoła Jazdy) to fascynująca i wspaniała sztuka. Z całą pewnością połączenie jej z teatrem, z muzyką współczesną, ale też i klasyczną m.in. Fryderyka Chopina jest widowiskiem fantastycznym, pełnym wrażliwości, i zaskakujących emocji dla widza, a tym samym stanowczej połączenia między jeźdźcami, a końmi. Dlatego też , zachchęcamy naszych klientów do wykorzystywania potencjału projektu Cabriola – Teatru konnego Cabriola.

Management-Mamy zaszczyt bezpośrednio reprezentować doskonałych artystów, którzy zdecydowali się powierzyć nam opiekę menedżerską i wyłączność koncertową. Praca z nimi jest dla nas prawdziwą przyjemnością i pragniemy, aby Państwo także nieco bliżej ich poznali. Wygrane Festivale i udział w największych Imprezach Estradowych, był i jest naszym udziałem, a co za tym idzie, na codzień mamy kontakt z najlepszymi realizatorami i produkcjami w Polsce.

Ich udział w imprezie artystycznej lub projekcie muzycznym jest gwarancją niepowtarzalnego charakteru przedsięwzięcia. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej.
Teatr Konny Cabriola, [link]Paulla
, Pudzianband.

Comments are closed.