Kurs japońskiego inny niż wszystkie?

Przed dokonaniem wyboru warto zastanowić się nad tym co dla Ciebiema znaczenie. Oferta kursów języka japońskiego jest coraz bardziej urozmaicona. Można znaleźć kursy stacjonarne, wspomagane komputerowo, a do tego w bardzo różnych cenach.

Masz do wyboru dwie oferty w cenie 250zł i 500zł. Którą wybierasz? Jeśli nie masz tej większej kwoty, to wybór jest oczywisty. Jeśli jednak stać Cię na droższy kurs pewnie będziesz nad nim zastanawiać się. Warto zawsze sprawdzić ilość godzin kursu. Czasem mimo dużej różnicy w cenie liczba godzin jest taka sama.

Nie spiesz się z wyborem kursu. Pamiętaj, że Ty płacisz za kurs i masz prawo spokojnie podjąć decyzję. Sprawdź jak najwięcej elementów przed podjęciem odpowiedniej decyzji. Każdy szczegół może być istotny. Doświadczenie lektorów, wrażenie innych uczestników, tempo zajęć oraz cena to tylko kilka najważniejszych elementów o jakich warto pamiętać.

Wyższa cena nie oznacza zawsze wyższej jakości. Pamiętaj o tym. Warto zawsze pójść do organizatora kursu i z nim porozmawiać. Przy okazji warto zapytać uczestników aktualnie trwającego kursu o ich zdanie. Atutem są też opinie uczestników kursów na stronie internetowej organizatora.

Wybór kursy zależy też od tempa nauki. Język japoński nie jest łatwy i nie warto się spieszyć. Lepszy jest kurs dłuży niż zbyt intensywny. Początki nauki języka japońskiego nie są łatwe i sporo elementów musisz nauczyć się na pamięć. Pamiętaj o tym planując swój czas.

Comments are closed.