O życzeniach ślubnych

Wbrew pozorom składanie życzeń z okazji ślubu nie jest takie proste jak się to mogło wydawać. Wybierając się na ceremonię ślubną, na którą zostaliśmy zaproszeni przez przyjaciół powinniśmy się przygotować, aby nie brzmiały one nazbyt banalne, co niestety zdarza sie niejednokrotnie.

 

Życzenia zazwyczaj składane są przez gości po wyjściu z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Więc ustawiając się w kolejce, dobrze jest pamiętać o tym, że jako pierwsi życzenia ślubne składa najbliższa rodzina, następnie dalsza, a następnie znajomi oraz przyjaciele. Nie powinniśmy się przy tym rozpychać, gdyż każdy z weselników będzie mógł je złożyć.|

 

Istotne jest, by wypowiedzieć się składnie, ale przede wszystkim, aby życzenia z okazji ślubu były bardzo szczere oraz wydobywały się z serca. Składając życzenia ślubne, które będą nieszczere i nietrafione możemy się narazić na to, iż już od samego początku wesela nasza gafa będzie przyuważona, a nawet komentowana przez innych. Jeżeli znamy nowożeńców będziemy wiedzieć, czego by sobie życzyli, nie mniej jednak warto ułożyć sobie w myślach istotne sprawy, jakie chcemy im do przekazania.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.