lotnisko Poznan, Wroclaw

Od początku istnienia zajmujemy się promnocja multimedialną w systemie Digital Signage na monitorach LCD w autobusach na lotniskach w warszawie ,Poznniu, Krakowie, Katowicach , wroclawiu Dostęp do wszystkich poziomów w nowej części terminala zapewniony jest przez windy. W całym terminalu znajdują się toalety dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Więcej informacji na temat telewizja w autobusach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej reklama na monitorach oraz szczegółowy opis tras naszych autobusów.Dzięki takiemu zastosowaniu reklama prezentowana na naszych nośnikach będzie nie tylko widzialna, ale również słyszalna przez podróżujących.Nasze doświadczenie w dziedzinie reklamy chcemy przełożyć na skuteczność kampanii reklamowej każdego Klienta. Elastyczność abonamentowa pozwala na dopasowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb.

Na monitorach wyświetlamy prezentacje multimedialne, które przygotowujemy we własnych zakresie lub otrzymujemy od Klienta w ustalonym formacie.Platforma informacyjno-reklamowa wyświetlana pasażerom autobusów płytowych na lotniskach oraz komunikacji miejskiej.W celu zapewnienia bezpieczeństwa, spokoju i porządku publicznego oraz ochrony lotnictwa cywilnego na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie zwanym dalej Portem Lotniczym, zobowiązuję wszystkie osoby znajdujące się na jego terenie do przestrzegania przepisów określonych w niniejszym zarządzeniu

Pixel TV posiada nośniki LCD w autobusach komunikacji miejskiej taki miastach jak krakow Swoją skuteczność w dotarciu do odbiorców lotniskowych zwiększy- liśmy poprzez rozwinięcie systemu Digital Signage o dodatkową funkcję audio.

Forma reklamy jaką proponuje nasza telewizja dociera do potencjalnych odbiorców w przyjazny oraz zapadający w pamięci sposób. Podczas podróży w stanie relaksu widzowie mogą śledzić nasze ciekawostki. Nasi graficy przygotują dla Państwa nie tylko prezentację multimedialną do celów reklamy w systemie Digital Signage, ale również zaprojektują podstawowe materiały takie jak: unikalny logotyp|banery|stronę internetową reklama na lotnisku

Comments are closed.