Lekcje gry na pianinie i keyboardzie.

Na lekcjach uczę nie tylko gry ale i czytania nut oraz ćwiczenia rąk
(ustawianie ręki) -Podczas zajęć przygotowuję ucznia pod kątem szkoły muzycznej ( szczególnie przydatne gdy uczeń ma zamiar zdawać egzaminy do szkoły muzycznej pierwszego stopnia)
Nauka to nie tylko gra ale również zabawa wprowadzająca w piękny świat muzyki klasycznej jak i rozrywkowej. O MnieNauka to nie tylko gra ale również zabawa wprowadzająca w piękny świat muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.

Zajęcia dla osób, które miały już styczność z instrumentem lub dla dzieci uczących się w szkołach muzycznych I-go stopnia (zajęcia odbywają się na zasadzie korepetycji).
Poruszane zagadnienia dla dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach muzycznych I-go st:
Różnicowanie stylów różnych epok

Uczę w przedszkolach jak i prywatnie u siebie w domu lub u ucznia. Ten system jest szczególnie przydatny jeśli uczeń nie ma czasu na dojazd do mnie na lekcje. Swoją wiedzę przekładam na świetne wyniki jakie osiągają moi uczniowie. Wielu z nich kontynuuje naukę w szkołach muzycznych.
[link=http://www.nauczycielka.eu

Pozwolą Państwo że się przedstawię.
Nazywam się Wioletta Kwiatkowska, od ponad piętnastu lat nauczam gry na pianinie i keyboardzie dzieci, młodzież oraz dorosłych. Kliknij po więcej informacji szczególnie przydatny jeśli uczeń nie ma czasu na dojazd do mnie na lekcje.

Następną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę jest kształt dłoni i sposób poruszania się palców podczas grania. Od prawidłowego, jak mówią pianiści “ułożenia ręki” zależy to czy będziesz w stanie zagrać w przyszłości trudniejsze utwory. Dłoń położona na klawiaturze powinna być zaokrąglona tak jakby w jej wnętrzu znajdowała się piłeczka Zajęcia odbywają się u mnie w domu jak i u ucznia. Lekcje trwają przeważnie 60 minut. Ale też 45 i 30 min.

Dodam jeszcze, że plecy powinny być proste – nie tylko dla zdrowia ale i dla komfortu i jakości gry. Chodzi o to, że tułów musi być stuprocentowo dyspozycyjny gdyż do niego “przyczepione” są ręce, które podczas grania potrzebują pełnej swobody do szybkiego poruszania się w lewo, w prawo oraz nieznacznie w górę i w dół.Na lekcjach uczę nie tylko gry ale i czytania nut oraz ćwiczenia rąk (ustawianie ręki)

Comments are closed.