Księgowość przez Internet

Szybka faktura działa tak, że wystarczy komputer z dostępem do Internetu, może też przydać się drukarka lub skaner dla łatwiejszego operowania dokumentacją.
System jest przeznaczony do obsługi potrzeb szybka faktura księgowych w zakresie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów.

Poza tym, godnym uwagi rozwiązaniem jest tzw. wielodostęp, czyli możliwość obsługi kolejnego stanowiska bez potrzeby zakładania kolejnego konta. Nowa osoba (kolejny użytkownik) może logować się do systemu za pomocą szybka fakturawłasnego loginu i hasła i samodzielnie wystawiać faktury (w zależności od opcji, może mieć też wgląd we wszystkie kartoteki).

System szybkafaktura.pl to rozbudowany system informatyczny wspomagający kompleksowe prowadzenie mikro i małej firmy. W jego skład wchodzą: obsługa księgowości online, program do fakturowania, sporządzanie KPiR. Zaprojektowany został w oparciu o potrzeby ludzi ceniących swój czas, łatwość użytkowania oraz wynikające z tego oszczędności.

Szybko i łatwo wystawisz podstawowe dokumenty (faktura Vat, faktura proforma, korekta)- masz możliwość zarządzania gospodarką magazynową, możesz tworzyć kartoteki towarów i usług, a także swoich kontrahentów – samodzielnie nadasz numerację dokumentom – będziesz przeglądał i zarządzał swoimi dokumentami on-line (np. faktura online) – bezpiecznie połączysz się z każdego miejsca na świecie przez internet

Te założenia znacznie wyróżniają ten projekt wśród innych systemów, które w większości skupiają się na wystawianiu faktur. Szybkafaktura.pl od drugiej połowy 2009 roku proponuje swoim klientom różne produkty przydatne lub nawet niezbędne do firmy prowadzenia działalności. Są to produkty bankowe Lukas Banku S.A. (konta firmowe, kredyty).

Dla ułatwienia pracy z dokumentacją można je wydrukować zaraz po wystawieniu bądź w dowolnym momencie poprzez dostęp w kartotece, możnaszybka faktura wysyłać je mailem ze swojego konta w systemie za pomocą kilku kliknięć, bez potrzeby korzystania z innych kont mailowych.

Coraz większym zainteresowaniem na polskim szybka faktura rynku cieszą się programy do prowadzenia księgowości przez Internet. Wśród najczęściej wymienianych zalet można znaleźć niskie koszty obsługi, dostępność do systemu w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, możliwość pracy ze stale aktualizowanymi wersjami systemu oraz bezpieczeństwo danych chronionych na specjalnie zabezpieczonych serwerach.

Comments are closed.