Konstrukcje stalowe – Producent.

Drugi dział naszej firmy to wykonywanie instalacji grzewczych w obiektach szklarniowych. Wykwalifikowana grupa doświadczonych spawaczy szybko i w nowoczesnej technologii robione system potrzebny do dostarczania ciepła na obiekt szklarni. W realizowanych projektach priorytetem jest stworzenie takiego systemu, aby przy wymaganej ilości dostarczanego ciepła zużycie energii było jak najniższe. Nasi klienci już docenili wiele naszej pracy przede wszystkim na terenie Francji.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych przede wszystkim dla sektora rolnego. Wykonujemy obiekty typu : magazyny, przechowalnie, chlodnie, obory, wiaty itp.
Nasze produkty wykonane są z materiałów wiodących producentów stali z kraju jak i z zagranicy.
Produkcja oraz montaż odbywa się pod okiem. Dla potrzeb naszych klientów mamy również w ofercie konstrukcje stalowe używane, sprowadzane z krajów europy zachodniej.

Elementy są produkowane w zakładach, na zautomatyzowanych taśmach produkcyjnych Fundamenty są wykonywane w czasie produkcji elementów budynku Roboty montażowe na budowie są łatwe – połączenia na wkręty lub śruby, bez spawania, przycinania na budowie czy modyfikacji “Jedno źródło” dostawy hali stalowej zapewnia koordynacje dostaw i kompatybilność elementów. Autoryzacja projektów w 26 krajach. Rysunki przystosowane do transmisji elektronicznej. Standardowa biblioteka detali technicznych.

Konstrukcje stalowe cechuje niewielki ciężar w porównaniu z konstrukcjami innego typu . Dzięki temu istnieje możliwość ich budowy niemal na każdym podłożu i w każdych warunkach . Modułowa konstrukcja ułatwia z kolei transport poszczególnych części, z których składają się systemy grzewcze i pozwala na ich szybki montaż bezpośrednio na placu budowy. Co więcej, również przebudowa lub demontaż takiej konstrukcji nie stwarza większych problemów.

Nasza firma wykonuje konstrukcje stalowe magazynów hal a przede wszystkim konstrukcje szklarniowe. Naszą marką jest solidne wykonanie w krótkim terminie za rozsądne pieniądze.Wszystkie elementy przez nas produkowane są cynkowane ogniowo przez wiodące na rynku krajowym oraz zagranicznym ocynkownie.Cynkowanie elementów odbywa się metodą zanurzenia w wannach po uprzednim przygotowaniu powierzchni poprzez odtrawianie w odpowiednich kąpielach.Jakość powłoki cynkowania to norma ISO 1461.

Comments are closed.