Aquaspinning w leczeniu urazów i stawów

Dystrybucja sprzętu do ćwiczeń i rehabilitacji w wodzie. STEMRAD wyłączny dystrybutor marki Hydrorider oraz Aqquatix w Polsce. Oferujemy rowery do rehabilitacji w wodzie, bieznie do cwiczen w wodzie, akcesoria do cwiczeń aqua aerobiku, wyposażenie basenów, sprzęt pływacki, akcesoria do nauki pływania dzieci i młodzieży, zabawki basenowe dla dzieci.

Aqua spinning to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym, realizowana w wodzie na aqua bike’ach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. Aqua spinning jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej.

Firma STEMRAD jest wyłącznym dystrybutorem marki Hydrorider oraz Aqquatix w Polsce. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej, w przystępnych cenach. Posiadamy sprzęt do ćwiczeń i rehabilitacji w wodzie jakimi są stacjonarne rowery wodne, bieżnie wodne i pozostałe najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane do fitnessu i rehabilitacji w wodzie.rower do rehabilitacji w wodzie

Aqua spinning świetnie nadaje się również jako forma ruchu dla osób mających kłopoty z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę. Kombinacja ćwiczeń wzmacniających układ mięśniowy oraz poprawiających krążenie połączona z masującym wpływem wody, to także wyjątkowo skuteczny sposób walki z cellulitem. Uczestnictwo w tego typu zajęciach wiąże się ponadto ze wzmocnieniem mięśni, wysmukleniem ciała oraz poprawą samopoczucia.

Rehabilitacja na rowerze w wodzie polecana jest dla wszystkich, szczególnie dla osób pragnących podnieść swój poziom sprawności fizycznej, a także dla osób po operacjach, otyłych, starszych, dzieci oraz osób dorosłych. Sprawą niezwykle istotną jest to, że podczas treningu w wodzie nie odczuwa się zmęczenia, mimo, iż mięśnie pracują bardzo intensywnie.

Comments are closed.