Wczasy nad Morzem

KRYNICA MORSKA.
Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski , na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego. Co sprawia że turyści przyjeżdżają tu rokrocznie?
Zimą przy długich i silnych mrozach Zalew Wiślany zamarza na całej szerokości aż do Fromborka.Możesz urządzić sobie ośmiokilometrowy spacer i przemierzyć drogę którą latem trzeba pokonać statkiem ,na piechotę.Jest to jedyne tek duże rozlewisko wody potrafiące zamarznąć w całości niemal do dna.A do dna zalewu jest zaledwie ok dwóch metrów.Długość zamarzniętej powierzchni to kilkadziesiąt kilometrów,od Kątów rybackich aż do Kaliningradu. Tylko w Krynicy zobaczysz takie gdzie indziej nie spotykane widoki.

PENSJONATY W KRYNICY MORSKIEJ.
PENSJONATY W KRYNICY MORSKIEJ. Pensjonaty położone nad Morzem Bałtyckim na Mierzei Wiślanej w KRYNICY MORSKIEJ, na ul. Nowej 19. W sąsiedztwie portu jachtowego wille pensjonaty, hotele, hostele,kwatery prywatne ośrodki wczasowe ,ośrodki wypoczynkowe, pokoje do wynajęcia.
Położenie pensjonatu w centrum Krynicy jest bardzo atrakcyjne. W pobliżu (200m) znajduje się port z którego odbywają się rejsy po Zalewie Wiślanym, natomiast plaża nad morzem znajduje się w odległości około 600 metrów.Pensjonaty otwierają swoją działalność od weekendu majowego i czynne są do końca września.Większość pensjonatów ,willi i domów wczasowych i wypoczynkowych zamyka swoje podwoje na okres zimowy.Hotele prowadzą działalność przez cały rok.

POKOJE W CENTRUM KRYNICY MORSKIEJ.
Pokoje kwatery wczasy wakacje ośrodki wczasowe i ośrodki wypoczynkowe w Krynicy Morskiej nad Morzem Bałtyckim. Pensjonat Willa Joker gwarantuje komfortowe pokoje w centrum Krynicy Morskiej i bliskość do atrakcji zlokalizowanych nad morzem i zalewem wiślanym.Lokalizacja w centrum jest niesłychanie wysoko oceniana przez turystów ze względu na możliwość szybkiej reakcji czy to na zmianę pogody czy też na zmianę decyzji.

Dzwonię do Pana w nietypowej sprawie,czy są jeszcze wolne pokoje ?
Gorące ,od dawna nie spotykane lato,upały ponad 35 stopni.Piasek parzący w stopy.Nie sprawdziły się czarne przewidywania synoptyków że w lipcu będzie zimno,a słońce zagości dopiero w sierpniu. Nie sprawdziły się też plotki o brudnych plażach z powodu powodzi.Woda i plaże są
czyste co potwierdzają badania sanepidu. Turyści zaczęli szukać wolnych pokoi aby miło nad czystym morzem i w chłodzie spędzić czas .
Krynica Morska,słynny kurort i najmniejsze miasto w Polsce w swojej ofercie ma ok 50 tysięcy miejsc noclegowych,a dziennie odwiedza nas nawet sześćdziesiąt tysięcy turystów nie tylko krajowych. Często odwiedzają nas również rodacy pracujący np.w Irlandii ,Anglii,Niemczech.
Baza noclegowa co roku powiększa swoją liczbę i standard.Powstają nowe pensjonaty i hotele o wysokim standardzie.Są dostępne pokoje z klimatyzacją co w tym roku nie jest bez znaczenia.W takich pokojach można przyjemnie przeczekać największe upały,a poza tym nie dochodzi hałas z sąsiednich ulic.Nie ma też problemów z nocnymi owadami.W ostatnich latach na ul. Nowej powstało kilkanaście nowoczesnych pensjonatów skupiających w jednym miejscu ok 400 miejsc noclegowych.

Docelowo będzie tu centrum noclegowo-hotelowe o ok.tysiącu miejsc noclegowych,restauracji i kawiarni. Ul. Nowa zlokalizowana jest w centrum Krynicy Morskiej .Z stąd wszędzie blisko ,do portu jachtowego i Zalewu Wiślanego 200 m,do morza ,Zatoki Gdańskiej i plaży 600 m.Przy molo zawsze organizowane są ciekawe rozrywki,karuzele a z portu odpływają statki do Fromborka oraz rejsy po Zalewie Wiślanym . Z naszych pensjonatów klienci zawsze wyjeżdżają zadowoleni i wracają do nas nawet po kilkanaście razy w ciągu kilku lat. Liczne smażalnie ryb (również z Bałtyku) gwarantują zdrową konkurencje i smaczne posiłki.Turyści często kupują ryby np. wędzone i zabierają do domu.Można też łowić ryby samemu lub kupić u rybaków.Jeżeli chcesz wypocząć i nabrać sił do dalszej pracy, to KRYNICA MORSKA i WILLA JOKER jest najlepszym pomysłem.

SYLWESTER W KRYNICY MORSKIEJ.
Krynica Morska zaprasza na sylwestra nad Morze Bałtyckie.Nie standardowe spędzenie nocy sylwestrowej przy sztucznych ogniach i zabawie noworocznej organizowanej corocznie przy porcie jachtowym przez władze miasta na świeżym powietrzu skupia nawet kilkaset osób.Często rozpalane jest duże ognisko dające ciepło i niezapomniany urok zabawy.Część pensjonatów specjalnie specjalnie na sylwestra otwiera swoje podwoje.Można też wynająć całą willę dla zorganizowanej grupy.

Comments are closed.