Tworzenie stron www

– Jaki adres mojej strony? .
Na to pytanie nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Adres najlepiej niech się kojarzy z Twoją działalnością i nie zawierał niestandardowych znaczków czy nieintuicyjnej składni. Ilość zajętych domen jest tak wielka, że najprostszej nie sposób uzyskać.

– Dla kogo to robisz .
Dokładnie zbadaj swoją grupę docelową. To niezmiernie ważny element, który umożliwi określenie czynności promujących Twoją stronę . W aktualnych czasach nie ma praktycznie niezajętego już obszaru internetu, a pojawiające się luki są momentalnie zatykane. Musisz wiedzieć w jaki sposób chcesz, aby znaleźć się w czołówce. Właśnie zdefiniowanie grupy pozwoli Ci to sprecyzować. Nie tylko z resztą to… wygląd, funkcjonalność, usability może być inna dla grupy do lat 12 niż przy tworzeniu strony www zawierającej informacje na temat domów spokojnej starości.

– Zbadaj konkurencje .
Zorientuj się czy przypadkiem konkurencja nie jest zbyt ogromna . Poświęcanie czasu i pieniędzy w dziedzinę zajętą przez ogromne firmy nie ma większego sensu (np. kolejny serwis aukcyjny nie pobije ugruntowanego monopolisty). Nie otwieraj holdingu zajmującej się produkcją luksusowych aut mając kilkaset wolnych złotych w kieszeni, bo pewnie Ci się nie uda. Chociaż oczywiście jeśli chcesz to próbuj. Profesjonalnie zaprojektowania strona www może pomoże znaleźć sponsorów .

– Najniższa linia oporu czy profesjonalna pomoc
Czy uczeń mieszkając z rodzicami, nie mając doświadczenia i żadnej odpowiedzialności może Ci na prawdę pomóc? Moim zdanie oddawanie projektowania www komuś takiemu de facto skazuje pomysł na niepowodzenie. Pamiętaj jednak, że na wypadek braku wsparcia ze strony agencji interaktywnej zawsze możesz również przeszukać internet w poszukiwaniu darmowych programów w których samemu można stworzyć wiele elementów.

– Rozwiązania darmowe czy autorskie (a jeśli to jakie).
Problem przede wszystkim opiera się o koszty inwestycji. Użycie darmowego systemu zarządzania treściom (typu Joomla,SimpleCSM itd.) jest tańsze. [http://www.e-poka.com/strony-serwisy-www.php]Rozwiązania autorskie[/link] mają jeden, niezmiernie ważny plus. Jeśli zostały stworzone przez poważną agencję są profesjonalnie wspierane i mogą być bardzo poważnie dostosowywane pod konkretne potrzeby klienta. Warto zwrócić uwagę, że darmowe rozwiązania działają mało optymalnie.

Comments are closed.