Strona www Twojej firmy.

Co trzeci mieszkaniec globu korzysta z Internetu , co w przeliczeniu na populację daje blisko 2 mld osób. Z kolei blisko co czwarty internauta to mieszkaniec starego kontynentu , a – jak wynika ze statystyk – korzystanie z Internetu wśród europejczyków rośnie z roku na rok. Odsetek domostw z dostępem do Internetu w Unii Europejskiej jest powyżej siedemdziesięciu procent. Polska niewiele odbiega od średniej europejskiej, mieści się w środku listy krajów europejskich, wyprzedzając Czechy, Włochy i Hiszpanię. Tworzenie stron www Gliwice

Co ciekawe , przedstawiciele tych firm uważają , że istnienie w sieci przyczynia się do pozyskania nowych klientów i polepsza rozpoznawalność firmy. Pogląd ten sam w sobie wydaję się być absurdalny mając świadomość ilości agencja reklamy gliwice. Na razie jednak duża część przedsiębiorców pozostających bez strony internetowej nie widzi potrzeby jej posiadania. 1/4 nie wie ile kosztuje i ile czasu zajmuje jej stworzenie.

Tymczasem wspomniane badania pokazują, że nasi przedsiębiorcy sceptycznie podchodzą do wszelkiego rodzaju aktywności w Internecie . Połowa najmniejszych firm wciąż pozostaje poza Internetem, a firmy posiadające strony internetowe nie uaktualniają ich – co piąte firma z sektora MSP nigdy nie modyfikowała swojej portalu. Dlaczego? – Najczęstsze odpowiedzi to: brak czasu, pieniędzy i niechęć do angażowania się w tego typu aktywność.

Wydaje się jednak, że wielu właścicieli firm nadal nie w pełni uświadamia sobie, jak wielką siłę ma informacja, po którą potencjalni klienci sięgają, samodzielnie serfując w Internecie. Internet to już od dłuższego czasu nieodłączna część decyzji zakupowych Polaków. Ale w przypadku niektórych sektorów – niestety nadal poza kontrolą przedsiębiorców – nieświadomych wpływu tego medium na decyzje zakupowe.

Niechętni inwestowaniu w witrynę są także przedsiębiorcy jeszcze nieposiadający witryny. Aż 1/3 z nich nie ma czasu na zajmowanie się nią, dla co czwartego jest to zbyt droga usługa, a 20 proc. uważa, że nie ma potrzebnych zdolności potrzebnych do jej stworzenia i utrzymania.Projektowanie stron internetowych Gliwice. Dodatkowo aż 85 proc. badanych uważa, że wszystkie małe i średnie firmy powinny posiadać swoją stronę internetową.

Comments are closed.