Gry planszowe i puzzle – sklep.

PUZZLE pochodzą z XVIII w. Mimo upływu wieków cieszą się niesłabnącą popularnością. Oczywiście nowoczesne puzzle zachwycają bogactwem obrazów oraz wysoką jakością elementów. W sprzedaży dostępne są puzzle dedykowane dla odbiorców w każdym wieku – od najmłodszych dzieci a kończąc na wysoce rozbudowanych puzzlach dla dorosłych.

Gry planszowe i logiczne dla dzieci starszych i dorosłych to wspaniała, kształcąca i rozwijająca zabawa. Zarówno znane gry strategiczne (np. szachy) jak i gry logiczne (domino; scrable) i to nieoceniona rozrywka zwłaszcza na długie zimowe wieczory. W szczególności polecamy gry znajdujące się w ofercie księgarni wysyłkowej Arwena.

W ofercie najpopularniejszego polskiego producenta puzzli, jakim niewątpliwie jest firma TREFL dużą grupę asortymentową stanowią puzzle dedykowane dla dzieci. PUZZLE takie cechuje ilość części w ilości 20 do 100 oraz nadruk obrazów licencji DIsney’a oraz innych obecnych przebojów filmowych dla najmłodszych. Puzzle z tej grupy przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek i stanowią doskonałą rozrywkę ze względu na stymulacje procesów kojarzenia, co korzystnie wpływa na rozwój małego człowieka.

Gry planszowe tylko pozornie odeszły do lamusa przy zetknięciu z grami komputerowymi. W rzeczywistości tradycyjne gry planszowe mają się w dalszym ciągu wyśmienicie. Gry komputerowe, mimo że uwielbiane przez dzieci i dorosłych, niosą w sobie dużą dawkę niekorzystnych emocji, których nie mają planszówki.

Wśród gier planszowych dedykowanych dla młodego pokolenia wybór jest spory i dotyczy gier planszowych i logicznych zaczynając od klasyki (chińczyk; warcaby) przez klasyczne gry planszowe w stylu “Kubuś Puchatek – GRZYBOBRANIE” a skończywszy na grach z elementami zręcznościowymi, grach MEMORY i wszelkich ich kombinacjach. Planszówki są naprawdę budujące. Stanowią jeszcze jeden powód, żeby rodzice i dzieci razem spędzali czas, co w przypadku wychowywania młodego pokolenia jest bezcenne.

Comments are closed.