Sprzęt pływacki i do aqua aerobiku

Coraz większą popularnością w Polsce cieszy się połączenie zajęć na stacjonarnych rowerach w basenie oraz aqua fitnessu, czyli aquaspinning, zamiennie nazywany aqua cycling, hydrocycling, poolbiking czy hydrorobike. To forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym, prowadzonych grupowo lub indywidualnie w takt dynamicznej muzyki.

Dystrybucja sprzętu do ćwiczeń i rehabilitacji w wodzie.Firma STEMRAD jest wyłącznym dystrybutorem marki Aqquatix w Polsce. Oferujemy rowery do rehabilitacji w wodzie, bieżnie do ćwiczeń w wodzie, akcesoria do ćwiczeń aqua aerobiku, wyposażenie basenów, sprzęt pływacki, akcesoria do nauki pływania dzieci i młodzieży, zabawki basenowe dla dzieci.

Rehabilitacja na rowerze w wodzie polecana jest dla wszystkich, szczególnie dla osób pragnących podnieść swój poziom sprawności fizycznej, a także dla osób po operacjach, otyłych, starszych, dzieci oraz osób dorosłych. Sprawą niezwykle istotną jest to, że podczas treningu w wodzie nie odczuwa się zmęczenia, mimo, iż mięśnie pracują bardzo intensywnie.step,hantle,czepki

Firma STEMRAD jest wyłącznym dystrybutorem marki Aqquatix w Polsce. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej, w przystępnych cenach. Posiadamy sprzęt do ćwiczeń i rehabilitacji w wodzie jakimi są stacjonarne rowery wodne, bieżnie wodne i pozostałe najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane do fitnessu i rehabilitacji w wodzie.rower do rehabilitacji w wodzie

Aqua spinning to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym, realizowana w wodzie na aqua bike. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. Aqua cycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej.

Comments are closed.