Portal przewozowy- firma przewozowa.

Holandia-Bus jest stroną internetową na, której każdy znajdzie swojego stałego lub być może nowego przewoźnika między krajami UE. Dodaliśmy w naszym portalu zakładkę taka jak praca aby połączyć ludzi poszukujących przewozy na najwyższym poziomie z poszukiwaniami pracy. Często zdarza się iż praca w której się znajdziemy nie jest tym czego oczekiwaliśmy, możliwością mogą być oferty pracy umieszczane na naszej stronie.

Jesteśmy portalem internetowym oferującym ogłoszenia z przewozami na terenie całej europy zachodniej, posiadamy stabilną pozycję na rynku i renomę w transporcie osób i paczek. wysoki standard firm przewozowych: Poduszki powietrzne, radio oraz odtwarzacze DVD. Pragniemy aby każda podróż z nami była przyjemna, szybka i bezpieczna dlatego oferty oferują najlepsze firmy z odpowiednim personelem, tylko doświadczeni kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami oraz badaniami.

Firma posiada wszystkie potrzebne do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego transportu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Wielu ludzi liczy się z tym komu powierza swoje zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest przewóz ludzi . Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych pojazdów, ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: busy z Holandii czy z Niemiec.

Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalna kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy do Holandii Dysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Gwarantujemy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Comments are closed.