nasiona feminizowane cannabis

Przejdźmy może do wyboru samej odmiany są w różnych formach pierwsze pokolenie tzw. F1 drugie i kolejne. f1 to zazwyczaj świeża genetyka wzrost generalnie bardzo dobry te odmiany charakteryzują się świetnym wigorem oraz pokrywają się z opisem odmiany. Tj. kwitną jak w zegareczku dają jednolity plon i ładnie po prostu rosną. F2 to tak jakby drugi sort te nasiona są dużo tańsze aczkolwiek nie oznacza to, że są gorsze. Wiele doświadczonych w tym temacie osób zawsze korzysta tylko z odmian typu F2 ze względu na ich atrakcyjną cenę i ustabilizowane geny dominujące względem recesywnych.

Warto przed wyborem odpowiedniego shopu z nasionami marihuany sprawdzić jego opinie ma różnych stronach. Zobaczycie ile posiadają odmian jak są pakowane, czy oryginalne czy mają dobre ceny. Wiadomo jeśli nie chcesz być oszukanym zasięgnij opinii. Osobiście korzystam zawsze z jednego i tego samego sklepiku z konopiami i nigdy się nie zawiodłem. Dzięki temu jestem stałym klientem i mam mnóstwo rabatów i gratisów.

W internecie są dziesiątki seed banków seed bank ale który wybrać aby nie zostać oszukanym? z pomocą przychodzą fora haszysz internetowe lub zwykła poczta pantoflowa.

Mamy również Feminizowane ziarno są to w 100% żeńskie roślinki, czyli tutaj nie występuje loteria męskie/żeńskie tylko możemy być pewni, że będą same panienki co jest nam bardzo na rękę. Takie FEM Amnesia HAze czy White Widow są droższe aczkolwiek na pewno warto w nie zainwestować poza tym, dają sporo większy plon nawet rzędu 500 gramów w stosunku do innych tj. regularnych.

Kiedy już zdecydujemy czy chcemy F1 czy F2 dalszy wybór to nasiona regularne są zdecydowanie najtańsze ale trafiają się 50% męskie rośliny (z nich palenie nie ma) 50% żeńskie (to o te właśnie chodzi) automatyczne to konopie które po uzyskaniu pewnego wieku z reguły około 14 dni samoczynnie zaczynają kwitnąć nie zależnie od ilości godzin doświetlania. Mogą w ogóle nie mieć cyklu ciemnego a one i tak zakwitną i dojrzeją dając przy tym sporo większy plon aniżeli doświetlanie cyklem 12h światła i 12h ciemności.

Comments are closed.