BROOKLYN – pomysły na skuteczne reklamy

Stendy reklamowe BROOKLYN to sprawdzony nośnik reklamy. Na korzyść tej formy przemawia format – zazwyczaj są to postacie w naturalnych rozmiarach o szerokości do 100cm i wysokości do 195 cm. Możliwość wycięcia dowolnego kształtu dodatkowo uatrakcyjnia przekaz reklamowy.
Do produkcji standów wykorzystujemy tnące plotery wielkoformatowe, dzięki którym nie korzystamy z kosztownych wykrojników do sztancowania.

Standy reklamowe produkowane przez naszą firmę wykonywane są nie z tektury, lecz z polipropylenu kanalikowego. Co czyni je wytrzymałymi i pozwala na długotrwałe użytkowanie. Jest to cecha ważna szczególnie dla osób organizujących pokazy w różnych miejscach.

Drukujemy na pigmentowych ploterach atramentowych, zapewniających bardzo wysoką jakość bez użycia szkodliwych substancji (atesty). Nie jest to toksyczny druk solwentowy!
Powierzchnia standów zabezpieczona jest laminatem – co sprawia, że nasze standy i displaye są odporne na zarysowania bardziej niż produkty lakierowane.

Laminat błyszczący zabezpiecza grafikę przed zabrudzeniem, pozwala na przecieranie wilgotną szmatką, jest eleganckim wykończeniem,

Powierzchnia druku zabezpieczona jest specjalnym laminatem (błyszczącym lub matowym). Technologia używana przez nas nie wykorzystuje kosztownych wykrojników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne ceny nawet przy małych nakładach (od 1.szt.). Naklejki podłogowe – dzięki dużym rozmiarom oraz oryginalnym kształtom to również atrakcyjna forma reklamy.

Stosowane materiały pozwalają na bezproblemową eksploatację naklejek w długim okresie, nawet w miejscach narażonych na duży ruch.
Naklejki podłogowe najczęściej można spotkać w galeriach i centrach handlowych. Łatwość aplikacji daje możliwość aktualizacji, co jest ważne np. w okresowych akcjach promocyjnych. Zastosowana metoda druku pozwala na nieograniczone projektowanie grafiki.

Comments are closed.