Wczasy nad Morzem

Hotel Morski w Krynicy Morskiej posiadać będzie 100 pokoi dwuosobowych, apartamenty czteroosobowe typu studio Znajdują się one od strony północnej oraz południowej i posiadają wiele szczególnych sobie walorów.
Pokoje południowe to piękne widoki na Zalew Wiślany oraz budzące nas lekkimi promykami słońce.
Pokoje północne to pokoje klimatyczne, które cechuje urok zachodzącego słońca oraz widok dorodnych drzew i morza.

Hotel Morski ZAPRASZA NA NOCLEGI nad Morzem Bałtyckim w KRYNICY MORSKIEJ w komfortowych klimatyzowanych pokojach.
KRYNICA MORSKA kurort położony nad morzem na Mierzei Wiślanej pomiędzy wodami Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej
Lokalizacja w centrum Krynicy Morskiej to bliskość do morza plaży restauracji i kawiarni oraz atrakcji turystycznych zlokalizowanych przy porcie jachtowym nad zalewem wiślanym
oraz nad Morzem Bałtyckim.

Pensjonaty w Krynicy Morskiej i Wille w Krynicy Morskiej, Krynica morska willa,Krynica Morska Wille, hotele-wczasy-kwatery-wakacje-wypoczynek-Krynica-Willa nad morzem,Wille nad morzem,wille morze.
Hotel Morski

HOTEL MORSKI W KRYNICY MORSKIEJ położony nad morzem bałtyckim na Mierzei Wiślanej w KRYNICY MORSKIEJ, na ul. Korczaka. W sąsiedztwie portu jachtowego wille Pensjonaty,hotele, Hostele,kwatery prywatne ośrodki wczasowe ,ośrodki wypoczynkowe, pokoje do wynajęcia.
Położenie hotelu w centrum Krynicy jest bardzo atrakcyjne. W pobliżu (60m) znajduje się główna plaża .
Jest to hotel położony najbliżej plaży i Morza Bałtyckiego.

Pokoje kwatery wczasy wakacje ośrodki wczasowe i ośrodki wypoczynkowe w Krynicy Morskiej nad Morzem Bałtyckim. Hotel Morski gwarantuje komfortowe pokoje w centrum Krynicy Morskiej i bliskość do atrakcji zlokalizowanych nad morzem i zalewem wiślanym.

Comments are closed.